Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uszkodzenie nerwu strzałkoweo, wspólnego i brak powrotu do zdrowia po wypadku


Gość Marek zajac

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek zajac

Witam panie Doktorze.Jestem po wypadku komunikacyjmym wystapiły u mnie obrazenia wielonarzadowe (złamanie przedramienia prawego,srudrecza lewego,miałem stłuczenie mózgu oraz złamanie kosci oczodołów obydwu lecz stwierdzono rze nie trzeba operacji oczodołów,odma opłucna powstała podczas pekniecia płuca a co za tym idzie zapalenie płuc,skolioza kregosłupa po uderzeniu).A najiekszym problemem jest to ze nie moge chodzic normalnie po tym wypadku poniewaz stopa lewa mi opada jest napuchnieta cały czas a takze cały czas strasznie boli mam nadczulice tej stopy ora podudzia lewego,mam takrze w tej stopie mam zanik miesni uda i podudzia chodz sie rechabilituje ciagle nie czuje praktycznie stopy oprucz bólu i nie moge swobodnie ruszac palcami w tej stopie jest to trudne.Jestem po operacji neurochirurgicznej (odbarczenia nerwu strzałkowego wspólnego oraz kanału w okolicy głowy strzałki ta operacja pomogła lecz w małym stopniu troszke stopa odpuchła.Chodze na rechabilitacje cwicze mam elektrostymulacje nerwu strzałkowego jak zlecił lekarz i w okolicy głowy strzałki i połowy tego nerwu czuje elektrostymulacje ,lecz w okolicy kostki przykładana jest elektroda i nie czuje prawie pradu a takrze nie czuje go prawie w srudstopiu pani szuka miejsca w którym zaczynam czuc kopanie pradu badzo długo.Co mam teraz zrobic jak szukac pomocy czy wróci mi jeszcze władza w tej nodze czy da rade naprawic mi te noge??Prosze mocno o pomoc Panie Doktorze prosze o dpowiedz na meila marek452@amorki.pl czekam z niecierpliwoscia i dziekuje z góry za pomoc.Mam emg ,mr,sep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba z tym problemem skonsultować się z neurochirurgiem zajmującym się przeszczepianiem nerwów. Może on po analizie wszystkich badań oraz bezpośrednim zbadaniu Pana zdecyduje się wykonać taki przeszczep. Jestem chirurgiem ogólnym i nie zajmuje się problemami neurologicznymi (neurochirurgicznymi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×