Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jąder + ból brzucha + ból w okolicy odbytu + zaparcia = ?


Gość Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz

Witam! Wczoraj koło południa dopadł mnie nagły ból. Najpierw poczułem go w jądrach, następnie rozprzestrzenił się w stronę jamy brzusznej i lewej nogi. Jednocześnie pojawiła się trudność w oddaniu stolca i dyskomfort podczas jego oddawania w miejscu za kością ogonową (być może w okrężnicy). Dodatkowo bolał mnie lędźwiowy odcinek kręgosłupa. Wczoraj było to lewe jądro, dziś boli mnie bardziej prawe. Jest bardzo czułe na dotyk. Zresztą oba jądra są bardzo wrażliwe. Nie zauważyłem obrzmienia jąder. Nie wiem w jaki sposób można wyczuć żylaki podwózka nasiennego i jakiej wielkości powinien być podwózek aby stwierdzić, że to żylaki, ale wydaje mi się że u mnie jest dość wydatny i łatwo wyczuwalny). Jutro pójdę z tym do lekarza, pech chciał że dopadło mnie w weekend. Boję się, że to skręt jądra albo jakaś inna groźna przypadłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Byłem u lekarza. Okazało się że to niedoszły skręt jądra. Następnym razem natychmiast do szpitala bo może się już nie odkręcić i po 4 godzinach martwica. Dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem i do bardzo dokuczliwy.... od kilku dni gdy jestem z moją kobietą i mam wzwód to po skonczonym spotkani strasznie bolą mnie jądra lub prawe jądro i czasami podbrzusze. Leżałem na to na chirurgii ale nic nie znaleźli, błagam pomocy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×