Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po operacj laparoskopowej wyrostka w 20 tyg. ciąży.


Gość Agnieszka 1985

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka 1985

Witam, Jestem w 20 tyg ciąży. W dniu 27.07.2016 byłam na pogotowiu (Emergency department-żyję w anglii) i z bólami brzucha w okolicy wyrostka zabrali mnie na oddział kwalifikowania do operacji(nazywaja to ASU assessment surgery unit). Po zbadniu krwi (białe krwinki były na poziomie 16.1) i gorączki 38 stopni C zdecydowali sie zrobic laparoskopie następnego ranka. Więc przeszłam apendoktomie 28.07.2016 (4 nacięcia) i zostałam wyposana 29.07.2106 ze standardowymi lekkimi bolami w miejscu operacji. Od tego czasu mam bóle podbrzusza w okolicy dawnego wyrostka i jak oddaje mocz to mnie boli pod koniec że aż nie moge wstać z toalety. Dzisiaj (01.08.2016) nie mogłam spać z bólu brzucha na dole i mój wzgórek łonowy jest spuchniety jakby wypełniony wodą. Boli mnie też na dole pleców i noga przy podnoszeniu. Biorę paracetamol ale to pomaga tylko na parę godzin. Stolec oddaję normalnie aczkolwiek dzisiaj mialam bardzo luźny. Czy to jest normalne po takiej operacji czy to coś gorszego (powikłania)? Mam juz dość nieprzespanych nocy i bólu. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×