Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamany mostek


Gość Wiktoria

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiktoria

Po wypadku samochodowym, tata mój został przewieziony do SOR do szpitala, w szpitalu stwierdzono złamanie mostka i uraz głowy. W szpitalu był 2 dni, po czym wypisali tatę do domu, po pięciu dniach tata zmarł. Na wypisie ze szpitala jak i zaleceniach w domu, nie uwidoczniono, żeby brał i miał przepisane leki przeciwzakrzepowe, uważam, że tacie zrobił się skrzep, który spowodował zator, na wskutek czego tata zmarł. Uważam, że pobyt w szpitalu był za krótki i skazany był na śmierć. Ja przy złamanych żebrach jak i kości krzyżowej, otrzymywałam zastrzyki przeciw zakrzepowe. Natomiast mąż mój bez badań wstępnych, po dwóch godzinach od wypadku został wypuszczony do domu. Nie mogłam Tacie pomóc w żaden sposób, gdyż leżałam dwa tygodnie w szpitalu wojewódzkim. Ojcem zajmował się mój mąż, który też był po wypadku i do tego przeżywał straszną traumę.- złamanie nerwowe Czy w takim wypadku, można przywieść chorą osobę do domu, gdzie nie ma kto się zająć, kiedy ja byłam w szpitalu. Czy leki przeciwzakrzepowe pomogły by uniknąć śmierci, najbliższej mi osoby. Czy szpital ponosi odpowiedzialność za śmierć mego ojca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×