Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przy załatwianiu leci krew z odbytu


Gość karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina

Od jakiegoś czasu gdy sie załatwiałam to jak podcierałam ,,pupe,,był czerwony papier i mnie szczypało. również gdy kał wychodził to mnie bolało tak jak by mi kotoś nacinał odbyt, ale to po 2 tygodniach ustąpiło. dziś przy załatwianu poleciała krew i to dość dużo, wyglądało jak bym miała okres, troche sie zmartwiłam, bo nie wiem co to jest. czy mam iść odrazu do lekarza czy może przeczekać i zobaczyć czy sie bedzie powtarzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam taki problem 2 tyg temu urodzilam dziecko nie moglam sie zalatwic przez tydz czsu teraz tez mam z tym problem ale jak juz dochodzi do wypróznienia to z wielkim bolem i odrobina krwi v:( nie wiem co robic pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca moja córeczka lat 8 ma plamienia z odbytu po załatwieniu.Była badana czy nie ma hemoroidów ,miała robione usg jamy brzusznej ale dalej nie wiadomo co może być przyczyną.Lekarz uważa że to może być podrażniona jakaś ścianka i dlatego pojawia się krew,i nie jest to na pewno nic poważnego.Co dalej z tym robic gdzie się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam tabletki na odchudzanie i wstrzymał mi się stolec nie wypróżniałam sie przez około tydzień, zastosowałam czopek glicerynowy i podczas załatwiania ból był niesamowity i na papierze była ciemna krew i jakieś skrzepy, ból nie ustępuje swędzi i piecze przez cały dzień Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się wypróżniam leci mi krew z odbytu. Przypomina to okres . Po podtarciu *pupy* papier był czerwony. W trakcie wypróżniania odczuwam ból , ale tylko z lewej strony odbytu. Kiedy podcieram się papierem ból jest taki sam. Kiedyś miałam takie coś ale to trwało jeden dzień i pojawiało się raz na 6/7 miesięcy , więc po prostu nie zważałam na to. Teraz powróciło i nie chce ustąpić . Czy powinnam udać się do lekarza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×