Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból odbytu.


Gość Marcin19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin19

Witam, mam 19 lat około 2 miesiące temu pojawiła mi się krew na papierze toaletowym , swędzenie odbytu i zaparcia przy wypróżnianiu byłem z tym u lekarza miałem badanie per rectum nic nie wykazało, lekarz powiedział mi, że to hemoroidy i powiedział, że mam kupić maść, i zmienić dietę. Zrobiłem również test na krew utajoną który wyszedł negatywnie, krwi nie ma. Smarowałem tą maścią i zmieniłem dietę. Swędzenie, zaparcia i krew zniknęły. Ale co jakiś czas mam ból w odbycie, taki przeszywający , trwa może 2 sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin19

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie, martwi mnie to. Ból jest krótki kilka sekund. Pojawia się co parę dni, co 5,6. Od jakiegoś czasu jest jakby troszkę mniejszy. Odstawiłem maść jak przestało mnie swędzieć i zniknęła krew na papierze. Ale jak pojawił się ból to znów smaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj posmarować się też na zmianę kremem swiss medical z lidokainą. Mi bardzo pomógł, momentalnie uśmierzył ból na długi czas. Można zaoszczędzić pieniądze kupując na stronie naporost.pl to rekomendowana i bardzo dobra strona. W aptece ten krem jest dużo droższy niż na stronie naporost.pl Mi poleciła go koleżanka i jestem bardzo zadowolona z efektów. Teraz stosuję go w innych przypadkach gdy boli mnie skóra. Serdecznie polecam i życzę zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×