Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napięta żyłka na penisie


Gość Lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otoż mam taki niewielki problem. Ok. 3 tygodni temu zauważyłem, że na moim penisie pojawiła się taka napięta żyłka. Biegnie ona przez całą jego długość. W staniue spoczynku nie jest tak bardzo wyczuwalna natomiast już we wzwodzie staje sie taka napieta- nie bardzo wiem co to może być. Z innymi jest wszystko wporzadku ale ta wydaje sie tak jakby była zatkana a może się mylę. W okolicy tej nie ma żadnego zaczerwienienia. Nie wiem czym to jest spowodowane bo nie doznałem żadnego urazu w tym miejscu. Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam własnie u mnie sie pojawiła sie taka sama zyłka jak u ciebie przy zwodzie jest fest napieta i jak bys prubował zgiac penisa do dołu to zaczyna bolec dopiero albo jak przycisniesz palcem blizej ciała , wymacałem tam takie zgrubienie na tej zyłce , mysle ze moze zyłka sie skreciła w tym miejscu ale nie jestem pewny, co zrobic ztym fantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem po niedawno odbytej operacji przepukliny w pachwinie. Jakieś 2 tyg, po zabiegu też pojawiła mi się dokładnie taka sama jakby napięta kreska wzdłóż penisa. Jest twarda i ciągnie się od samej nasady wzdłóż aż do żołędzia. Jest dokładnie jak u Rafała - nie boli ale zaczyna kiedy prubujesz zgiąć penisa w stanie wzwodu do dołu lub jak mocno naciśnie się tą żyłkę. Trwa to już jakieś półtora tygodnia, nieprzyglądałem się wcześniej ale nawet na żołędziu wystąpiła trudno widoczne ale jednak do zauważenia napięcie żylne. Byłem z tym u lekarza chirurga, powiedział że to być może dźwigacz jąder ale tak generalnie powiedział też abym się tym nie martwił wogóle bo to z czasem może zniknąć a jeśli nie to uatrakcyjnie tylko życie erotyczne mojej partnerki. Ja jednak się denerwuje i boje się czy coś mi tam niepęknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×