Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększenie penisa Macrolane


Gość XXXXX

Rekomendowane odpowiedzi

Niezbicie mogę się przyznać ze miałem te odwage żeby sprobowac powiekszyc swojego członka. Chcialem to zrobić od dawien dawna, miałem to w glowie, jednak dopiero teraz postanowiłem się tym zajac na poważnie. Dlugo szukałem idealnej metody, która zagwarantuje mi 100% sukces. Bez dwóch zdan stawiam na tabletki eXtra large! Bezsprzecznie okazaly się wyborem numer jeden, które zapewnily mi solidny wynik 18 cm. Bez najmniejszego trudu http://extralarge.pl/ po niecałych 60 dniach członek się powiekszyl. Nie wiedziałem ze będzie to trwalo tylko tyle. Latwosc z jaka to się dzieje jest godna powiedzenia. Zalezal mi na tym żeby mieć wlasnie takiego jakiego mam teraz ale nie sadzilem ze dojdzie do tego fakt ze wzrośnie mój popęd seksualny i ze moje zabawy w lozku dzięki lepszej kondycji będą ciekawsze i bardziej komfortowe. Na bank eXtra large poprawiają &#8222*meskosc&#8221* w roznych aspektach a jak wiadomo faceci lubia być lepsi, silniejsi, mocniejsi, zwłaszcza jeśli chodzi o seks. Dlatego eXtra large bezwzględnie wymiatają, zostawiając konkurencje daleko w tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob nie wie jak sobie mozna powiekszyc pena, czy pompki czy operacja. Moj sposob to tabletki extra large, najlepszy jaki istnieje. Polecam kazdemu kto ma lub mial taki problem bo problemy nalezy rozwiazywac a nie sie zamartwiac, pozdro dla wszystkich duzych i malych ptaszkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wydłużyć rozmiary naturalnie tabletkami dr Penigreat i sam jestem na to dowodem, tylko trzeba jednak się w cierpliwość uzbroić, bo dużo rzeczy można poprawić w ciągu tygodnia ale na te parę cm długości i w obwodzie to już trzeba poczekać i się suplementować tak do pół roku nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość swiatwgludwiczka:)

Moim odkryciem w extra large jest fakt ze jestem wytrzymalszy i sprawniejszy w lozku. Moja pani od razu to zauwazyla za co jestem wdzieczny bo jesli sie kochac to na maksa dlugo i bez oporow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dr Penigreat na stronie drpenigreat.pl go sprzedają. Jestem mega zaskoczony tymi tabletkami bo prawie że z dnia na dzień zacząłem czuć że działają. Dłużej dochodzą a nie ukrywam, że wcześniej dość wcześnie kończyliśmy zabawę z moją panią, co frustrowało i mnie i ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne wypowiedzi ciagle tej samej osoby piszącej ze sobą . Czytać się nie chce . Nie dajcie się wrobić i nie kupujcie tabletek . Moja żona kupiła tabletki na większe piersi i urosły o kilka rozmiarów . Po co zabiegi ? Od suplementów na wielkie cycki , wrażliwe brodawki i ciagle jej się chce seksu . Widzicie jak to brzmi ? Te tabl leczą nowotwory , migreny oraz inwalidów stawiają na nogi . Aaa potencję leczą, libido rośnie i kilka orgazmów pod rząd . Wszystkie żony , matki i kochanki szaleją za moim olbrzymem . Puknijcie się w czoło ludzie czytając te wszystkie brednie reklamodawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to jedna z moich starych lasek powiedziała że dla niej rozmiar ma znaczenie. Trochę mi to dało do myślenia :P Jestem już drugi miech na tabletkach dr Penigreat dobrze działają, poprawiło się ukrwienie no rzeczywiście urosło wszerz i wzdłuż, inna sprawa że mam więcej takich chuci w sobie niż miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem żeby różnica byłą jakaś ogromna ale trochę jednak widzę powiększenie po tym jak zacząłem się suplementować dr Penigreat, dobry produkt, nie widzę jakiś skutków ubocznych złych itp. Jedna kapsułka dziennie i tyle wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie spadek libido wystąpił przez chorobę. Później ćwiczyłem, dieta, ale słabo pomagało. Dopiero po dr Penigreat i po zmianie stylu życia wszystko wróciło do normy. Na pewno po tym zauważysz wzrost członka, bo ukrwienie jest maksymalne. To od razu czuć przy stosunku. Nie trzeba mi dużo, żeby się podniecić, a wcześniej bywało naprawdę różnie. Jak nie chcesz chemii, tylko czegoś naturalnego spróbować to jak najbardziej polecam. Nie tylko ode mnie usłyszysz pozytywne rzeczy o tych tabletkach. Wielu mężczyzn chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość filigranowy

a moze tak wspomoc swoj sprzet inaczej...zakup sobie penixen 3d i zazywaj regularnie. Nie tylko uzyskasz wiekszy rozmiar ale takze wieksze korzysci z zycia erotycznego i na pewno na jakosc nasienia narzekac nie bedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra large(http://extralarge.pl/)uswiadomil mi ze sa jeszcze produkty godne zaufania. Fachowe i rzetelne a o takie coraz mniej...no niestety taka prawda, jak dobrze ze w tym gaszczu marnych srodkow ten wypada tak kolorowo:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ze w 2,5 miesiaca moj penis doszedl do 20 cm ? sam jestem w szoku i nie dowierzam, wszystko to zasluga eXtra large rowniez. Kochani nie ma sie co zastnawiac skoro daje on takie rezultaty. Jest rewelacyjny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat trochę choruję, sprawy sercowe głównie, więc nie ze wszystkich suplementów na poprawę życia seksualnego mogę korzystać. Znalazłem typowo ziołowy odpowiednik dr Penigreat, przetestowałem i nie mam wahań w organizmie, czy dużych zjazdów po stosunku. Głównie do poprawy testosteronu używałem, ale widać wyraźnie, że członek po tym twardnieje nawet przy niewielkim podnieceniu. Jak masz problemy w łóżku, nie możesz się podniecić, czy coś w tym stylu to naprawdę niezłe rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 19letnieciacho

Dzieki extra large moja kondycja seksualna sie polepszyla i teraz chwila przerwy i znowu moge dzialac ,nie dosc ze mam wiekszego to jeszcze moge to robic dluzej i czesciej:D czego mozna chciec wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik

Ulge *w cierpieniu* przyniosl mi http://extralarge.pl/ i wiem ze jest warty kazdego poswiecenia:) Nie ma sie co oszukiwac, jest najlepszy jesli chodzi o jakosc i trwalosc a wg mnie to najistotniejsze w tego typu srodkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zajefajny21

Swoje tabletki extra large dostałem na swoja osiemnastke. Myslalem ze to bekowy prezent, taki dla beki. Okazalo się jednak zupełnie inaczej. Ale doszedłem do tego wniosku dopiero jak go zuzylem:D. Cale opakowanie poszlo a ja zostałem posiadaczem 18 cm pena. Niezle co? :D Wczesniej az tak nie zwracałem uwagi jakiego mam, nie robilo mi to jakos specjalnie roznicy. Ale teraz sobie nie wyobrażam wrocic do poprzedniej dlugosci. Za żadne skarby swiata. Mogę smialo wiec powiedzieć ze extra large był najbardziej korzystnym prezentem, którego skutki odczuwam i mam do dziś. O takim prezencie bez watpienia nie zapomnę a nawet jakbym chciał to mój pen będzie mi zawsze o nim przypominal :D. Dzieki brat za to ze dzięki tobie mogę mieć dłuższego i pewnie sprawniejszego co już sprawdze w najbliższej przyszłości. Nigdy ci tego nie zapomnę no i o extra large również nie.:D Dla ciekawskich stronka produktu http://extralarge.pl/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zarabistyprzemek

rowniez stosowalem PENIXEN3D i moj maly wariat urosl w fajny sposob ,teraz kazdy seks sprawia mi wieksza frajde i przyjemnoscxD bylo warto sie troche poswiecic i pomeczycxD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość incongito

Można powiększyć penisa o 1 cm? Myślałem, że nie. O 2 cm? Oczywiście, że nie. O 3-4 cm? Nie no, to nierealne. Nie? JAK NAJBARDZIEJ REALNE I MOŻLIWE! TO WSZYSTKO ZASŁUGA EXTRA LARGE! Mnie udało się powiększyć mojego ulubieńca o całe 4 cm. Totalny odlot. Zawsze sądziłem, że to nie będzie wykonalne, a jeśli już to na chwilę za pomocą jakichś pompek czy innych bajerów. A tutaj, proszę: http://extralarge.pl/ - pełen profesjonalizm i fachowy produkt najwyższej jakości i solidności. Jestem pewien, że jego twórcy to niesamowici ludzie. Stworzyć coś tak unikalnego jest myślę ciężkim zadaniem. Jednak nie ma rzeczy niemożliwych. To wiem już na pewno. Wielkie gratulacje dla wszystkich, którzy przyczynili się, że EXTRA LARGE znalazł się u nas w Polsce i można go sobie po prostu kupić nie wychodząc z domu. Jestem pełen podziwu . Ja, jako jeden z mężczyzn jestem dumny, że zostałem klientem tej marki i z pewnością będę zachęcał innych do jego stosowania. Podpisuję się jako zadowolony klient rękami i nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nigdy nie byłem fanem jakiś wspomagaczy co do seksu ale już lata nie te co kiedyś i zmieniam trochę optykę...:) Mam taki suplement jak dr Penigreat, to są tabletki, skłąd raczej naturalny można tam takie elementy jak żęń szeń znaleźć czyli natura bez sztucznych dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdolona sciema gosci siedyi przed PC i dodaje komentarze promujace produkt pajace tylko by kase wyludzali na produktach. wgl. temat o czyms innym a od 1 komentarza cala listaw  doł jaki to nie jest super produkt frajerzy jebani  naciagacze pierdoleni

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×