Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększenie penisa Macrolane


Gość XXXXX

Rekomendowane odpowiedzi

Psychika niestety płata figle i od niej w największym stopniu zależy erekcja. Jak masz od czasu do czasu zaniki tylko to dobra wiadomość, bo większość żeli cię wyleczy z przypadłości. Z tych lepszych, mocno naturalnych to dr penigreat. Chyba jeden z niewielu specyfików, w których masz zero chemii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Zastanawiam sie nad dwiema metodami powiekszania członka:

nad powiekszaniem wspomnianym kwasem hialuronowym ( ile tak na logikę trzyma sie efekt, jak długo????). 

 i nad powiekszeniem tabletkami Czy mozna powiekszyć członka i jak to jakie braliście? Na czym tak na marginesie polega ich działanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiekszałem członka macrolane tak wiec wiele w temacie nie mogę napisać, jednak z tego co wyczytałem ( bo interesowałem się tym tematem i tob ardzo swego czasu) to powiekszenie utrzymuje się do 3 miesięcy, potem stopniowo zanika i już kończy się mniej wiecej po 6 miesiącach. I ten tak nietrwały efekt zniechęcił mnie do zdecydowania sie na zabieg. Tabletki na powiększanie członka brałem i co ciekawet to tak, zadziałały Udało mi sie powiekszyć członka o 3 cm. Brałem penis complete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku temu brałem przez jakieś 3 miesiące. Efektów ubocznych nie zauważyłam poza częstszymi erekcjami ( czasami niespodziewanymi). Ale innych nie było. Ogólnie jak członek się powiekszył to tak jest do teraz.Chodzi o to,ze tabletki zwiększają ilość krwi, która napływa do członka i dzięki temu ciała jamiste z jakich składa się członek powiększają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dr Penigreat, na stronie drpenigreat.pl masz więcej o składzie i dawkowaniu. Tak naprawdę pierwsze efekty stosowania kuracji widać już po kilku dniach (więcej energii, pełniejsza erekcja itp.) ale żeby zobaczyć te dodatkowe kilka centymetrów to trzeba kilka tygodni co najmniej się posuplementować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie większość z preparatów, które tu opisujecie to zioła! Myślicie, że dzięki nim powiększycie penisa? To może wam rozłożę taką tabletkę na powiększenie członka na czynniki pierwsze - wyglądać będize to tak:

O8phOvJ.jpg

Czy gdyby zamiast w formie tabletek sprzedawane były tak jak na zdjęciu to dalej zachwycalibyście się ich skutecznością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,7 cm mi się udało wydłużyć i pogóbić penisa w stanie spoczynku. Naprawdę widać że jest taki bardziej mięsisty. Jak stoi to też jest większy. Brałem przez 3 miesiące tabletki maxorman i to podziałało. I tak pewnie w to nie uwieżycie ale to prawda z ręką na sercu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×