Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przetoka odbytu pozostawiona bez leczenia


Gość karolina23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina23

Witam. Podejrzewali u mnie szczeline odbytu. Jednak okazalo sie ze jest to przetoka. Wcześniej nie mialam żadnego ropnia. Od razu przetoka. Od 2 lat mam czeste biegunki. Stwierdzona krew w kale i zmiany w odbytnicy. Podobno niegroźne. Miałam robione 2 gastroskopie i kolonoskopie. Jednak lekarze nie stwierdzili zadnej poważnej choroby i pozostawili mnie z problemem. Od jakis 5 miesiecy pojawil sie bol i pieczenie w odbycie. Podczas kapieli wyczulam male zgrubienie. Ogladajac odbyt w lusterku widze mala dziurkę. Proktolog stwierdzil ze to przetoka. Na badaniu fistulografi potwierdzono rozpoznanie. Przetoka jest krótka i slepa. Nie łączy sie ani z odbytnica ani pochwa. (Dziurka jest w obrzeżach odbytu miedzy pochwa a odbytem). Ściany przetoki sa rowne. Proktolog stwierdzil ze mam to zostawić. Powinno sie zagoic. Nie dostalam żadnych maści, żadnych lekow. Stad moje pytanie. Czy powinnam to zostawic czy udać się do innego lekarza? W jaki sposób miałoby mi sie to zagoic? I wlasciwie dlaczego? Skoro nikt nic z tym nie zrobil i przez 5 miesiecy sie jakos samo nie zagoilo. Prosze o pomoc. Jestem juz wykończona. Serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZĘDZIE TO PISZĘ - PIJ SOK Z BIAŁEJ SUROWEJ KAPUSTY I ZASTOSUJ DIETĘ. WYTĘPISZ BAKTERIE GNILNE Z PRZEWODU POKARMOWEGO - WŁAŚNIE SOKIEM Z KAPUSTY I BĘDZIESZ ZDROWA!!!!! PIJ TEN SOK AZ KAPUSTY PRZEZ MIESIĄC, ZAMIEŃ GO NA SOK Z ALOESU NA KILKA DNI I ZNÓW SOK Z KAPUSTY. I TAK TO STOSUJ Z ROK. ZOBACZYSZ JAK WYZDROWIEJESZ!!!!! WYLECZYSZ SOBIE CAŁY PRZWÓD POKARMOWY - PRZEŁYK, ŻOŁĄDEK, DWUNASTNICĘ I CAŁE JELITA. ZDROWIA ŻYCZĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×