Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pulsujące mięśnie(żyły) za skronią


Gość Wojtek17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Około 2 tygodnie temu , nagle sprzątając dom zaczęło mi co chwilę pulsować, i to naprawdę mocno coś między skronią a uchem, lecz bliżej lewego ucha na wysokości gdzie ono się kończy.Było to mocno wyczuwalne pod skórą.Kilka razy takie pulsowanie bardzo szybkie(pukanie), dosłownie sekunda przerwy i znowu.Trwało to prawie 1,5h.Strasznie się przestraszyłem, że coś tętni mi w głowie.Mam 17 lat.Zastanawiam się, czy mógłby to być mięsień czaszki(żuchwy?), czy też żyła, bo żadnej żyły jednak nie wyczuwałem pod palcem dotykając głowy. Od tego czasu, tym razem po PRAWEJ stronie w ciągu dnia kilka razy czuję pojedyncze lub podwójne pulsnięcie, na tej samej wysokości tylko po drugiej stronie.To dziwne uczucie, taki pyk pod skórą i tyle.Nie jest to już jakaś seria, i dziwne, ze po drugiej stronie. Choruję na nerwicę, ale czy coś takiego mogło być wynikiem *złego ,nadmiernegonapięcia mięśni* ? Czy jest możliwe to niedoborem jakiegoś pierwiastka ? Wręcz nie mogę w coś takiego uwierzyć. Ciśnienie mam w normie. Boję się bardzo, że mam tętniaka.Bardzo mnie to paraliżuje, bo miałem to pierwszy raz w życiu i było to bardzo dziwne.Nie znalazłem zbytnio informacji w internecie na ten temat, znalazłem tylko o pulsującej skroni, a ja nie mam tego w skroni tylko za skronią, blisko ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×