Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie mogę ściągnąć napletka i skrzywienie penisa


Gość Jakub

Rekomendowane odpowiedzi

Za dwa miesiące skończę 16 lat. Z tego co pamiętam, nie udało mi się ani razu ściągnąć nawet do połowy napletka - ani w spoczynku, ani podczas wzwodu. *Dziurka* raz jest wąska, raz nawet szeroka, ale nie wystarcza to do ściągnięcia *skórki*, jak wyżej wspomniałem, nawet do połowy. Wiele czytałem na ten temat, jednak chciałbym doradzić się osobiście specjalisty - co z tym fantem zrobić? Bardzo proszę o opisanie całej *procedury* usunięcia napletka lub czy można go ew. *podciąć*, aby wyglądało to normalnie? Oprócz tego moje jądra raz są luźne i *zwisają*, a raz są skupione obok siebie - co to znaczy? Poza tym dochodzi skrzywienie penisa, dość bardzo, w dół - czy jest możliwa jakaś korekcja? Jak by to wyglądało? Kolejnym moim utrapieniem jest ból podczas przypadkowego lub zamierzonego dotknięcia odkrytej części żołędzia. Opisałem chyba już wszystko. Gdybym zebrał się na odwagę i porozmawiał z mamą kilka lat temu, moja aktualna sytuacja zapewne byłaby inna, co jednak nie zmienia faktu, że nadal się wstydzę. Nie wiem w ogóle jak zacząć rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Na początku musisz oczywiście w tej sprawie porozmawiać z rodzicami. Jesteś niepełnoletni dlatego wszystkie decyzje w sprawie Twojego leczenia muszą zostać podjęte wspólnie z Twoimi rodzicami. Z tego co opisujesz występuje u Ciebie stulejka. Taki stan wymaga leczenia operacyjnego. Co do sposobu i rodzaju operacji zadecyduje o tym urolog po badaniu. Mnie trudno określić bez badania jak powinna przebiec operacja. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam akurat taki problem że jak mi sie chce mam 15 w sierpniu szesnascie i no jak raz mialo do tego dojsc no rekacja była ale no skórka mi sie nie zawineła choć lekko zeszla nawet do połowy nie ale czy to może jeszcze za młody czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem... mam 12 lat i gdy chcę ściągnąć skórę z penisa jest ok. ale gdy już to zrobię żołądź idzie w dól napletek mam ściągnięty lecz żołądź a raczej jego dolne końcówki są połączone ze skórą czy tak powinno być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WiecznyChłopiec

nie powinno tak być. Prawdopodobnie masz za krótkie wędzidełko. Próbuj ćwiczyć napletek i po tygodniu ćwiczeń (lub więcej) zauważ czy jest jakaś różnica. Jeśli nie to powiedz o tym któremuś z rodziców i udajcie się do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Temistokles

Jesli chodzi o twoja stulejke probuj w dosc cieplej kapieli powoli sciagac skorke . Mysle ze ten problem powinien zauwazyc pediatra gdy byles maly I mama pownna Ci sugerowac aby to robic w cieplej kapieli. Sprobuj . Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×