Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nabrzmiały nasieniowód


Gość Gal Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gal Anonim

Witam, Piszę, ponieważ mam problem z nabrzmiałym nasieniowodem. Problem pojawia się po kontakcie z moją dziewczyną kiedy to nasieniowód w lewym jądrze robi się nabrzmiały, puchnie i robi się strasznie wrażliwy (dotkliwie boli). Jestem dość młody (17lat) i mówiąc o kontakcie z dziewczyną nie chodzi mi o stosunek lecz o ,,miłosne igraszki" którym towarzyszy duże podniecenie. Mam wrażenie że sprawa może mieć związek z nagromadzeniem materiału genetycznego w nasieniowodzie który nie wydostaje się na zewnątrz, ale nie mam w tej dziedzinie praktycznie żadnej wiedzy i to tylko moja osobista aluzja. Proszę o pomoc, Gal Anonim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gall Anonim II

Mam podobny problem tylko że z prawym nasieniowodem. Tak samo jak gal anonim mam 17 lat i po igraszkach z dziewczyną przy których jest duże podniecenie nasieniowody spuchły tak że iść nie mogłem. Lekko dotknąłem to czułem ból (to wtedy było po obu stronach) poszedłem sprawdzić jak to wygląda, jak tego dotknąłem i poczułem jakie to duże to po chwili byłem na ziemi (zemdlałem) (wiem że to było na skutek strachu) potem po 45 min doprowadziłem do wytrysku bo pomyślałem że za dużo nasienia się nagromadziło. Wytrysk był taki obfity że nigdy takiego nie miałem, mniej więcej jak 3 razy normalny wytrysk. Ból przeszedł, powiększenie też i się uspokoiłem. Na drugi dzień trochę bolało na trzeci przeszło i tak jak się tam na dole chciało to raz bolało a raz nie. po trzech tygodniach powiększyło się tylko z prawej str bo lewe to jest jakieś dziwne, mniejsze i jest o 5 cm niżej w ogóle nie wyczuwam nasieniowodu przy nim myślę że jest zerwane bo jak byłem mały to na rynnie grawitacyjnej na palenicy w szczawnicy miałem wypadek i bardzo mocno uderzyło mnie i lewe jądro opadło a potem strasznie bolało. A prawe też coś nie jest za super od momentu jak miałem zapalenie jądra jako powikłanie po śwince. Brałem wtedy sterydy. Teraz jet taka różnica między nimi że prawe jest duże, wyżej i częściej boli a lewe jest niżej, bardzo rzadko boli i nie podciąga się razem z prawym jak napinam mięśnie brzucha. Wracając do problemu, dzisiaj mijają 4,5 tyg od tego co się wydarzyło w dziewczyną i nasieniowód dalej duży i trochę boli jak chodzę. Jak by to ważne było to sperma koloru jasno kremowego. Proszę o pomoc co mam w takiej sytuacji robić bo kiedyś planujemy z moją kochaną powiększyć rodzinę a nie bardzo było by jak jeżeli jeżeli jeszcze to jądro by się uszkodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To typowy objaw. Przy podnieceniu i braku wytrysku lub nawet bez podniecenia, a braku wytrysku minimum tydzień czasu. Spuchnięcie nasieniowodów, jąder oraz ból całej okolicy, a nawet podbrzusza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×