Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napletek


Gość piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 13 lat i skóra z napletka schodzi mi tylko do połowy ale nie boli lecz boje się ze mam za krótkie wędzidełko lecz nie jestem tego pewien w stanie spoczynku raczej mogę zdjąć skórę za napletek ale się trochę boje w zwodzie również ale nigdy nie próbowałem. czy jeżeli spróbuje to zrobić to coś może mi się stać? i jeżeli mam zbyt krótkie wędzidełko to jeżeli odwlekę wizytę u lekarza powiedzmy o rok lub dwa to coś mi się stanie? :/ wstydzę się tego i wstydzę się o tym powiedzieć rodzicom jeśli to w czymś pomoże to chyba jestme juz w trakcie lub po okresie dojrzewania porsze o szybką odpowiedź */

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, rozumiem twoje obawy, ja w twoim wieku miałem problem ze ściągnięciem ogólnie napletka, widziałem maksymalnie centymetr główki penisa i niestety tak aż do października tamtego roku, w wieku 26 lat podjąłem się operacji dzięki pomocy mojej dziewczyny i wsparciu mamy. W tym wieku zdaje sobie sprawę że wstydzisz się ale napiszę jedno, wychodząc z pomiędzy nóg twojej mamy naga, bez ubrań...w otoczeniu kilku osób...następnie twoja mama przebiegając cie przez kilka lat od twojego urodzenia, wycierając cie oraz całując twój tyłek...nie sądzę żebys miał jakieś tajemnice przed mamą i to będzie bardzo dobry wybór, bo mama Ci pomoże przez to przejść. Cierpliwości, wytrwałości i szczerości życzę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×