Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmiany w najądrzu i żylaki


Gość krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysztof

Bardzo prosze o poradę Przedstawię mój problem.Dwa tygodnie temu rozbolało mnie prawe jądro.Wykonałem badania krwi i moczu-były w normie.lekko powiękrzoy poziom leukocytów swiadczył o staie zapalnym.wykonałem badanie USG jamy brzusznej,nerek oraz jąder.Okazało sie,że mam zmiany w najądrzu prawym oraz żylaki obustrone. Nastepnego dnia ból się nasilił.Znalazłem się na oddziale urologii z rozpoznaiem zapalenia najądrza prawego.Zastosowano antybiotykoterapie.Po 4 dniach ból ustapił.wypisao mie do domu i zastosowano dalszą terapię antybiotykową.łącznie 10 dni.Niestety od wczoraj odczówam nawrót dolegliwości lecz o mniejszym natęzeniu a takze ból w prawej nodze.wydaje mi sie że boli mnie także prawa nerka,choc być może to wrazenie subiektywne.Co mam robić??????Lekarz mówił,że choroba może ustępować do miesiąca czasu,ale się niepokoję.Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof

Dziekuję za odpowiedź A co z żylakami?Zapomniałem dodać jeszcze o czestrzym oddawaniu moczu.Co mam robić dalej Jeśli stwierdzono zapaleie najadrza to moze należy zrobić jaieś badania stwierdzajace przyczyne zapalenia A jak zdiagnozować mam żylaki powrózka.Lekarz w szpitalu zbagatelizował ten problem.Nie wiem jak co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×