Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nieustępujący ból kolana


Gość bol_kolana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bol_kolana

Witam. Zwracam się z prośbą o poradę do jakiego lekarza mam się udać lub jakie badania wykonać. Ciężko będzie opisać dolegliwości, ale postaram się. Otóż już od paru miesięcy zmagam się z codziennym bólem lewego kolana, prawe doskwiera raz na jakiś czas. Niekiedy ból jest mniejszy - tak jakby *ćmi*, a czasem nie do zniesienia. Ból szczególnie odczuwalny jest po zewnętrznej bocznej stronie lewego kolana. Są takie dni, gdzie prócz bólu bocznego tak to nazwę boli również przednia część kolana podczas prostowania nogi. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, bo ból nie ustępuje. Czuje go kiedy wychodzę po schodach i z nich schodzę, kiedy siedzę, kiedy kładę się spać , od razu po przebudzeniu kiedy wykonuje pierwsze kroki, kiedy chodzę , nie jestem w stanie kucnąć, bo boję się, że już nie wstanę., ale jak już jestem zmuszona przykucnąć to opieram się o cokolwiek całym ciężarem ciała by podnieść się.Zdarza się, że bolą mnie uda np.przez jeden dzień, ból czasem promieniuje przez łydki do stopy. Udałam się do lekarza, który dał skierowanie na RTG kolan i badania krwi na CRP, czynnik reumatoidalny, morfologię. Stwierdził, że lewe kolano mam obrzęknięte. Badania i prześwietlenie ok, internista powiedział, że jestem zdrowa a na bolące miejsca mam sobie kłaść kostki lodu. A ja nadal żyję z bólem.. Mam 23 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×