Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak wytrysku i obrzęk po masturbacji


Gość Jakub

Rekomendowane odpowiedzi

W wieku 16 lat zauważyłem iż napletek jest przyrośnięty do żołędzia co utrudniało,wręcz uniemożliwiało zsunięcie napletka.W nie długim czasie udało m i sie zsunąć napletek bez uszkodzenia żołędzia,chciałem jeszcze dodać że w czasie wzwodu brakuje mi lużnej tkanki *napletka* żołądz wystaje za lużną tkankę a po zsunięciu napletka jest problem z powrotem,napletek zatrzymuje sie w rowiku i muszę poczekać do stanu spoczynku.Jeszcze jedno po mimo juz teraz 18roku życia jeszcze nigdy nie miałem wytrysku a po masturbacji następuje dość duży obrzęk...co mam z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przemek

Specjalistą nie jestem ale jak dla mnie to brzmi jak byś miał stulejkę. Jest to dość popularna dolegliwość jednak zazwyczaj problem rozwiązywane jest w latach najmłodszych. Wpisz w interneci i poszukaj tematów odnośnie stulejki. Ja sam miałem stulejkę i w wieku ok 8 lat miałem mały zabieg. W moim przypadku polegało to na odklejeniu napletka od żołędzia. Do stulejki zalicza też się za ciasny napletek - w takim wypadku w grę wchodzi jedynie pomoc chirurga, najczęściej całkowite usunięcie napletka. Musisz iść do urologa, najlepiej takiego który też jest chirurgiem - da Ci pełen obraz sytuacji i powie jakie masz wyjścia ale pewnie bez operacji się nie obejdzie. Nie ma czego się bać, trzeba poddać sie zabiegowi i cieszyć się życiem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×