Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból prawego jądra po wytrysku


Gość Mateusz wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz wawa

Witam. Mam 21 lat, i od pewnego czasu czuje uporczywy ból prawego jądra. Po raz pierwszy ból powstał po odbyciu stosunku podczas którego wstrzymywałem wytrysk, jednak później normalnie doszło do wytrysku bez żadnego bólu. Po paru godzinach od stosunku poczułem ból prawego jądra. Ból był promieniujący do brzucha. Zacząłem sam badać palpacyjnie prawe jądro i wyczułem guzek o szerokości 1cm. W dotyku nie bolał, nie był twardy, określił bym go jako ,,zwój* żył. Po 5 dniach ból ustał. Jednak po odbyciu kolejnego stosunku znów odczuwam ból i objawy są takie same. Owy guzek przemyka się podczas dotyku. Z upływem dni guzek staje się coraz mniejszy. Większość dnia spędzam na siedząco, jednak 3 razy w tygodniu chodzę na siłownie. Na siłownie chodzę już rok wcześniej nie odczuwałem żadnych tego typu objawów. Nie zażywam żadnych leków czy sterydów. Czy mój ból spowodowany jest zatorem w nasieniowodzie? Dodam iż moje prawe jądro położone jest niżej od lewego. Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Niestety najlepszym rozwiązaniem jest udać sie do urologa. Potrzebne jest badanie. Bez tego nie można powiedzieć co jest przyczyną bólu. Mogą to być np. żylaki powrózka nasiennego, torbiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przemek

Lekarzem nie jestem ale może masz tą samą przypadłość co ja czyli - żylaki powrózka. Musisz udać sie do urologa i odrazu zapisać się też na USG jąder również metoda dopplera. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×