Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwny ból jądra.


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał

Witam. Mam 22 lata. Od dość długiego czasu (ok. półtora roku) odczuwam dziwny ból w lewym jądrze (opisałbym go jako tępy, czuję dyskomfort i ciążenie w mosznie). Co jakiś czas mam też opuchnięty powrózek nasienny. Poszedłem z tym problemem do urologa, który po wstępnym badaniu i usg stwierdził, że wszystko jest ok. Jednak jądro cały czas pobolewało i co jakiś czas nadal puchł powrózek (widać to było gołym okiem podczas siedzenia, gdy stoję już trudniej to zauważyć). Postanowiłem udać się do innego urologa który stwierdził u mnie małe żylaki powrózka ale usłyszałem, że nie kwalifikuję się na operacje a bóle które odczuwam spowodowane są przez stres całą tą sytuacja i jeżeli w przyszłości będę miał problemy z założeniem rodziny to wtedy wrócimy do tematu operacji. Wraz z bólem jądra towarzyszą mi, też bóle podbrzusza jak i brzucha także z lewej strony. Trudno mi też ocenić czy nie czuję jakiegoś ucisku w pachwinie. Nie mam żadnych problemów z oddawaniem moczu. Nie wiem już co robić w tej sytuacji. Dwóch lekarzy stwierdziło, że z moimi jądrami wszystko w porządku. Mimo to nadal towarzyszy mi ból. Czy powinienem udać się do kolejnego urologa? A może szukać przyczyny gdzie indziej (np. problemy z kręgosłupem, większość czasu w pracy i w domu spędzam w pozycji siedzącej). A może powinienem udać się do urologa który zdiagnozował żylaki i nalegać na operację? Pozdrawiam i dziękuje za każdą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×