Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapalenie jądra i nie pomaga leczenie


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek obudziłem się z bólem jądra, było powiększone, tego samego dania poszedłem do urologa, który zrobił USG okazało się że mam zapalenie jądra, przepisał mi Doxycyline 100mg, Biseptol, Altacet w żelu i czopki Diclofenac GSK, Niestety do czwartku nie było żadnej poprawy, jądro jak by jeszcze bardziej urosło, dostałem gorączki i kataru, więc poszedłem raz jeszcze do tego samego urologa, lekarz po kolejnym USG potwierdził że jest gorzej i przepisał dodatkowo Augmentin 625 i Altacet w tabletkach do okładów, mijają kolejne 2 dni, leże cały czas, robię okłady, nie mam już gorączki, bólu nie ma, katar też słabszy, ale cały czas jądro jest duże i twarde, jak leże na boku to robią się odkształcenia np. robią się wcięcia, lub jądro robi się płaskie, tak naprawdę nie wiem czy to jądro czy to moszna ma taki duży obrzęk? Od góry mam takie uczucie jak by moszna była przyklejona do jądra, A dzisiaj (Sobota) swędzi mnie jeszcze moszna. Sam już nie wiem co mam robić, w czwartek jestem umówiony z lekarzem, ale czasami mam wątpliwości co do jego umiejętności, ale to przecież najlepszy fachowiec w Gliwicach, któremu co wizyty płacę 100, 150zl :/ Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Trudno powiedzieć dlaczego jest gorzej. Zwykle objawy ustępują po 10 dniach od stosowania antybiotyku. Czasami jest tak, że antybiotyk przepisany za pierwszym razem nie działa i trzeba go zmienić na inny. Należy dużo leżeć i unosić mosznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×