Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwny problem z wedzidełkiem


Gość tom2685

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tom2685

Witam, Krótka historia która przedstawia problem od początku do konca. zgłosiłem sie do urologa z bólem/pieczeniem penisa. Lekarz stwierdził stan zapalny, przepisał antybiotyk oraz stwierdził ze wędzidełko jest za krótkie i powinno sie zrobić plastykę. (nigdy nie uważałem zeby bylo krotki ale skoro lekarz tak mowi...) po lekach wszystko ustało ale faktycznie zaczelo mi przeszkadzac to krotkie wędzidełko, jednak miałem wrażenie ze jest krótsze niz bylo. Po mniej wiecej 2 tygodniach na wędzidełko tuz pod ujściem cewki moczowej pojawilo sie cos twardego. nie bylo to cos dodatkowego ale tak jak by 5mm poniżej ujścia cewki skora zrobila sie twarda, jakby kulka mala byla w srodku. uznalem ze poczekam. stwardnienie nie mijalo wiec zapisałem sie na plastyke wędzidełka aby wszytko zalatwic razem. czas oczekiwania 30 dni... i akurat dzisiaj podczas prysznicu stalo sie cos dziwnego. wędzidełko oderwało sie od miejsca tuz pod ujsciem cewki. Praktycznie zero krwi. Widac wyraznie ze skora byla połączona tylko w tym jednym punkcie. teraz wydaje mi sie ze wędzidełko jest na tej wysokości co przedtem. Twarda kulka jednak nadal jest. Czy to wlasnie jest zerwanie wędzidełka? co powinienem zrobić? isc do urologa? czym jest twarda kulka znajdujaca sie na wedzidelku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×