Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek na zewnątrz odbytu oraz krostki na ustach i narządach płciowych


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam obecnie 24 lata, od jakiś 5 lat mam małe krostki na narządzach płciowych (na mosznie oraz napletku a także pod napletkiem skupiska małych krostek) jakieś 3 lata temu krostki pojawiły mi się na górnej wardze dolna warga ma moze z 4 krostki, ale górna bardzo duzo, już się nauczyłem chować z tym przed ludźmi trzymając wargi bardziej w środku, ale kilka dni temu wyskoczył mi jakby guz wielkosći groszku na zewnątrz odbytu odrazu przy fałdkach gdzie są, boje się że to może być jakiś nowotwór lub cos takiego. Boli mnie od 2 dni jak siedzę lub się poruszam i nie wiem co to jest, co do krostek na wargach i narządach płciowych, byłem u 3 różnych dermatologów, którzy powiedzieli mi że to są prawdopodobnie prosaki i nie mam sie czym martwić, dla mnie to trochę irytujące, bo skoro to nie jest zaraźliwe to czemu tego nie da się zwalczyć by zniknęło ?? Czy dermatolodzy mogli popełnić błąd lekarski ?? Lepiej zrobić badania krwi lub coś w tym rodzaju ?? Nie współżyłem seksualnie jescze, mieszkam za granicą i nie wiem czy mam odrazu wracać do Polski leczyć się lub coś działać, proszę o pilną odpowiedź ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Czy te krostki są zlokalizowane stale w tych samych miejscach? Czy pojawiają się i znikają? Trudno na podstawie takiego opisu powiedzieć co to może być i czy dermatolodzy mają rację. Najlepiej zgłosić się do Kliniki Dermatologicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak krostki są stałe, nie znikają i nie pojawiają się. patrzyłem w internecie o prosakach zdjęcia,, i wygląda niby identycznie na ustach i narządach płciowych, choć niewiem czy nie lepiej zrobić testy krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam, że kiedyś jak przekłuwałem sobie raz igłą od strzykawki krostki na górnej wardze ust i wyciśnieciu ich pojawiały się w tym samym miejscu kilka dni później, istotnym faktem jest to, że od kilku lat, badam to na własną rękę i zauważyłem że krostki są mniej lub bardziej widoczne(jakby napompowane większa ilością płynu) poprzez rożną dietę, zauważyłem, że przy tłustych potrawach krostki stają się bardziej widoczne, gdy naprzykład bardzo mało zjem to z rana są mało widoczne, to co jem wpływa na proces tych krostek, czy prosaki tak się objawiają ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×