Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kto testował Venosin 520 mg


Gość Dagmara

Rekomendowane odpowiedzi

Rajstopy po 160 zł (6,80 zł cena sklepowa) to nie refundacja tylko zabezpieczenie. W reklamie jest mowa, że ten specyfik można oddać, jeżeli nie zda egzaminu. Ponieważ jest to cudowny lek na wypróżnianie ludziom portfeli, każdy by to odesłał ten lek celem odzyskania pieniędzy (89zł) musi zwrócić 160 zł za rajstopy, gdyż one jako bielizna osobista nie podlega zwrotowi. Dobre, no nie. Ta higienistka z tej szkoły która wydała na ten specyfik certyfikat miała łeb do interesów, a narzekacie na służbę zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest oszustwo, dodatkowo oficjalnie i bezkarnie powielane w reklamie telewizyjnej ( dzisiaj wyłapałem reklamę na NC+ 6 ), To pytam: Gdzie w tej karykaturze *Państwa Prawa* jest ABW, CBA, Prokuratura czy policyjni przebierańcy powołani do walki z przestępczością gospodarczą. Czyżby znów ktoś z rodziny politycznego nygusa maczał w tym przekręcie swoje łapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie, ze ludzie sa tak naiwni i mysla ze to cudowne lekarstwo. Zylakow nie da sie usunac, jedynie *zatrzymac* postep. Moze w przypadku pajaczkow pomoze, ale napewno nie zylakow. Ludzie, wystarczy troche pomyslec. Reklamy calkiem wam mozgi spruło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie wmówi, że jakaś tam maść usunie żylaki. Ona usuwa, ale pieniądze z portfela. Za długo miałam żylaki, aby ktoś mógł mi wciskać taki kit. Po pierwsze : skoro normalnie ten specyfik kosztuje nawet kilkaset złotych, to dlaczego wydaje się ciężkie pieniądze na reklamę a *cud* sprzedaje za niecałe 100 zł.? Po drugie : dlaczego nie ujawnia się składu ? Przecież ja mogę być uczulona na któryś składnik tego cudu? Ta maść (czy żel jak kto woli) pewnie działa jak inne tego typu, zmniejsza ból i opuchliznę, ale nigdy w życiu nie sprawi, że ZNIKNĄ żylaki. Bujda na resorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niezadowolona klientka

Dzisiaj kurier przywiózł mi ten *cudowny lek*. Jak zobaczyłam jaka jest pojemność tego leku uśmiałam się do łez i go odesłałam. Oszustwo, oszustwo i jeszcze raz oszustwo nie dajcie się nabrać. A jeżeli już chcecie go kupić to najpierw przeczytajcie opinie innych *ofiar*. TO ZWYKŁY KREM DO RĄK ! Żylaki mam od 25 lat i co nagle w ciągu dwóch tygadni znikają !!! To po co nam specjaliści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VENOSIN 520.... To jest wspaniały lek ,na pewno rozjaśnia tępe ludzkie umysły, dobrze też drenuje kieszenie naiwnych ludzi, którzy wierzą oszukańczym reklamom. No ale cóż się dziwić, chorym ludziom w tym zakłamanym kraju ,gzie ludzie ciężko pracujący czekają po kilka miesięcy do lekarzy specjalistów. Łapią się przez to na reklamy oszustów, aby choć trochę sobie ulżyć w bólu...TAKI KRAJ I TAKIE OBYCZAJE - gdzie: leń,złodziej,oszust i cwaniak są na piedestale.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam maść na żylaki Varico Doctor, to ten sam facet ścigany listem gończym. Trzeba zawiadamiać o przestępstwie, ja tak zrobiłam, może z tego jego autka Lambo dostanę zwrot, bo sprawa się toczy. Zawiadamiajcie policję, może coś w tej materii ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×