Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kto testował Venosin 520 mg


Gość Dagmara

Rekomendowane odpowiedzi

Będę pierwsza, która napisze opinie o venosin. Stosuję Venosin od około 2 tygodni. Bóle nóg znikają po około 2 dniach. Dla mnie rewelacja. A najważniejsze jest to, że produkt jest dość tani jeżeli porównamy go z konkurencjom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wanda z Bytomia

To najlepsze co stosowałam na ból nóg i lekkie zmiany żylne, które miałam na nogach. Muszę powiedzieć, że zmniejszenie widoczności żylaków zauważyłam już po 3 pierwszych użyciach. Obrzęk i ciężkość nóg ustąpiły zupełnie, przy aplikacji odczuwa się bardzo przyjemne uczucie chłodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Henryk

Zawsze miałem problem z żylakami, chyba odziedziczyłem to w genach. Najgorzej miałem na lewej nodze bo tam lekarz zalecał operację a nie chciałem iść pod nóż. Wtedy zobaczyłem w telewizji reklamę Venosin 520 mg i bardzo zainteresował mnie ten produkt. Postanowiłem zapytać się o niego na następnej wizycie lekarza i on polecił mi spróbować. Moja kuracja trwała dwa miesiące, codziennie rano i wieczorem nakładałem Venosin w zmienione chorobowo miejsca. Już po pierwszym tygodniu zauważyłem zmiany na lepsze, dużo mniejsze żylaki i zero bólu. To niesamowite bo nie pamiętałem już od dawna dnia bez niego. Po miesiącu zmiany zmniejszyły się o 80% a potem stosowałem Venosin dla podtrzymania efektu i pewności, że żylaki już nigdy nie wrócą. Polecam kurację Venosim wszystkim z problemami żylaków i ciężkich nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Farmaceuta

No cóż. Prawdziwe leki sa w aptece, Ci którzy to omijają to sa po prostu oszuści. Ogromny żal wszystkich, którzy w to wierzą i niestety wydają ciężkie pieniądze, no ten *lek* w cenie promocyjnej to rozbój w biały dzien. Szkoda, ze nikt tego nie kontroluje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość specjalT

Piotrze, Henryk - kimkolwiek lub czymkolwiek jest - nie tylko pisze, jak w reklamie, ale nawet nie stara się uwiarygodnić sensownym wpisem, bowiem żylaki w lewej nodze to skutek nie *słabych żył* a problemów z okrężnicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniesmaczony

Witajcie , dlaczego my w naszym kraju jesteśmy tacy łatwowierni , i ulegamy wszelkim reklamą które próbują nas naciągnąć na wydawanie niepotrzebnie ciężko zarobionych pieniędzy a tak zwane cudowne leki które pojawiają się w internecie i nie tylko na nic się nie nadają a wręcz przeciwnie bardzo często szkodzą co do tych niby komentarzy to totalna ściema , obserwuje większość reklamowanych w internecie leków i i te same komentarze ciągle się pojawiają , po prostu jest to banda oszustów i naciągaczy , a cudownych leków nie ma , przemyślcie to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i bym to sprawdziła, gdyby nie ta ANTYreklama i opłacone komentarze. ZNIESMACZONY: Polacy, właśnie, nie są narodem, który nadmiernie ulega reklamie, bieda i pełno u nas malkontentów, USA to dopiero są pelikany. U nas też to występuje, ale skala nie jest bardzo duża i występuje głównie u starszych ludzi żyjących w PRL-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta reklama jest niewiarygodna, bo do niby leku dodają jakieś rajstopy i niby zwracają pieniądze w przypadku braku wyleczenia,,,,, to budzi od razu wątpliwości, a wszyscy którzy przyjęli tą reklamę do propagowania, to powinni znaleźć się za kratkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać, że pierwsze komentarze są wystawione przez przedstawicieli handlowych tego cudu na żylaki, a dopiero potem napisali Ci twardo stąpający po ziemi. Jakby to było takie cudowne to nie kosztowałoby 89 złotych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×