Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały guzek pod skórą na penisie


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał

Witam mam małe zmartwienie otóż na moim penisie na dole od strony jader wyrósł mały guzek wczesniej wycisnolem go i pojawil sie biały sluz (taki jak na twarzy po tradziku) i teraz urusl taki guzek i nie mam pojecia co to jest. Różne mysli mi juz chodza po glowi.m Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie miałem to samo wyciekła taka jakby ropa i teraz pozostał mi malutki slad Ja już u siebie i opryszczke płciowo podejżewałem ale u lekarza nie byłem,a czułeś jakiś ból bo ja tak i do tej pory nie wiem co to jest a juz 2 razy w tym samym miejscu ten guzek mi sie pojawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Najlepiej takiej zmiany nie wyciskać. W tej okolicy znajduje się wiele gruczołów skórnych. Podobnie jak na twarzy dochodzi do zaczopowania ujścia gruczołu i nadkażenia bakteryjnego. To pewnie zwykła krostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Zauważyłem pod skórą na penisie guzek, na skórze można zobaczyć wybrzuszenie. Można go wymacać, przypomina małe twarde jajko. Mogę nim minimalnie poruszać. Po dotyku sądze, że może być to wybrzuszenie jakiejś żyły ale mogę się mylić. Guzek znajduję się po prawej stronie, w górnej części penisa. Czy to może być rak prącia? Jakie są objawy tej choroby? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gornej czesci zoledzia mam wybrzuszenie. Poczatkowo myslalem ze to cos w rodzaju zylki wypelnionej ni to woda lub krwia. male to ale strasznie uwrazliwione. o wyciskaniu nawet nie mysle. Co to moze byc i co z tym mozna zrobic. Nie wiem jak dlugo to mam. Boje sie ze mi to urosnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam u dolnej części penisa (na lewo) gulke/guzka jest on strasznie twardy i wyczuwalny pod kciukiem. Znajduje sie on pod skórą i jest dosyć czerwony.. Bardzo się martwię co to może być.. Jestem niepełnoletni. Mam ją/go już jakieś 2/3 tygodnie. Proszę o pomoc nie wiem co to jest i czy mam się obawiać.. Z góry bardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×