Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból ręki od stawu barkowego do nadgarstka


Gość ola

Rekomendowane odpowiedzi

Boli mnie prawa ręka od stawu barkowego do nadgarstka ,pojawił się obrzęk całej ręki ,lekki czasami odczuwam jakby drętwienie zdarza mi się ,ze nie urzymuję przedmiotów w dłoni ,wypadają mi próbowałam róznych maści przeciwbólowych i nic gdzie szukać przyczyny jakie badania wykonać dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Objawy opisywane przez Panią mogą świadczyć o zmianach zwyrodnieniowych odcinka szyjnego kręgosłupa uciskających na nerwy. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z neurologiem. Może będzie trzeba wykonać RTG odcinka szyjnego kręgosłupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM mam problem z 2 tygodnie temu podnioslem ciezar n 2 dzien bolala mnie bardzo reka rwala mnie od barku do nadgarstka poszedlem do lekarza pszepisal mi leki ale wogole nie przechodzi bol co mi dolega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z prawa reka .Na poczatku bolalo mnie w nadgarstku po kilku dniach bol jest odczuwalny az do barku ,reka jest lekko opuchnieta ale niepokoi mnie widoczne sinienie calej dloni szczegolnie po pracy .Czy moze ktos mi cos poradzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bul jest od kości ramienia,staw barkowy,staw łokciowy po nadgarstek mam 61lat bule od bardzo dawna przeskakiwał w zależności od togo czym się zajmowałem drętwienie dłoni często od jazdy na rowerze smarowanie specyfikami czasowo pomagało w2012rjesienią wszystkie bule razem ze zdrętwiałą dłonią już nie ustępują operowanie wykluczone więc co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam podobny ból ręki promieniuje aż do nadgarstka już to trwa 2 tygodnie nic mi nie pomaga żadne plastry ani maści biorę tabletki przeciw bólowe to trochę zelży opokan, ale na krótko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja prawa reka dretwieje bol zaczyna sie czasami po prawej stronie klatki piersiowj i pod pacha przechodzi przez cale ramie dodloni, zauwazam ze jesli siedze prosto to rzadziej mi dokucza, czasmi ukuje przy lopatce jak zmieniam pozycje, czasem miesin trujglowy, probowalem z rana pocwiczyc ramionami mimo bolu, chwilowo pomoglo ale obecnie w srodku dnia reke mam tak slaba ze kubek z kawa trudno utrzymac a uczucie na dloni jakby cos mnie ciezkiego sciskalo. mieszkam zagranica w Polsce bede dopiero za dwa tygodnie czy ktos moze mi pomoc,poradzic co robic jestem wrogiem wszelkich tabletek ale zmuszony jestem brac paracetamol 500mg bo innego srodka nie moge tu dostac co nie bardzo skutkuje. wdzieczny bede za wszelka pomoc i porade z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma podobny problem zaczęło się od bólu barku później były ostrzyki na chwilę była poprawa. A teraz ból barku troszkę się zmniejszył jednak dłoń opuchnięta. Co robić w takiej sytuacji mama czeka za rehabilitacją ale czy to pomoże....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 39 lat do lekarza chodze bardzo rzadko ,od tygodnia boli mnie prawa reka lecz bez opuchlizny jak u innych,ból jest w łopatce prawej z tyłu,prowadzę tryb pracy siedzący-jezdżę autem jako kierowca osobówki.W nocy jest najgorzej jak mam się przesunąć lub zmienić pozycję snu to od razu ból mnie budzi.Jak wezmę ciepłą kompiel to przechodzi na chwilkę,masuje sobie rękę i również na chwilkę.Co to może być? A zaczęło się od nagłego zwrotu głowy gdy z dziećmi sie bawiłem?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 63 lata, bola mnie obie rece do nadgarstkow. Nie pomagają żadne mazidła. Może wystarczy tu stwierdzenie,ze *...jak sie ma więcej niż 50 lat i nic nie boli,tzn. , ze człowiek nie zyje*? Pozdrawiam wszystkich optymistow......pesymistow tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny przypadek tylko mnie bolą obydwie ręce od ramiona do nadgarstka, nieraz był tak silny że szczoteczki do zębów nie utrzymuje. W nocy muszę układać się w różnych pozycjach bo nie raz jest tak że jak źle położę ręce to ból się nasila i mam wrażenie jakby ręce mi drętwiały, i dłonie mam spuchniete. Zaczęło się to około dwa tygodnie temu po rozbiórce domu, dużo się nadzwigalem i młotkiem oraz młotem udarowy pracowałem. Dodam że ma 45 lat i proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×