Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Drodzy nastolatkowie z problemowym penisem


Gość Pomocny

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy! Czytam Wasze pytania, oraz odpowiedzi i wiem, że macie problemy. Postaram się pomóc Wam. 1. Stulejka. Musicie wiedzieć, że nie należy zwlekać z powiadomieniem rodziców/opiekunów o Waszym problemie. Rodzice, to najbliższe Wam osoby, które na pewno Wam pomogą i zrozumieją problem. Przecież chcą mieć Wnuki :) Stulejka to powszechny problem wielu mężczyzna na przestrzeni lat. Pójdziecie wtedy na wizytę do lekarza rodzinnego (niekoniecznie będzie Wam zaglądał w spodnie) i da Wam skierowanie do poradni chirurgicznej/urologicznej. Lekarz, przyjrzy się problemowi, omówi przebieg zabiegu i da skierowanie do szpitala. W szpitalach jest różnie, będziecie tam jeden dzień może dwa - zależy od lekarza i przebiegu zabiegu. Mój zabieg trał ok. 25 min i leżałem w szpitalu do wieczora. Gdy wyjeżdżałem z blok operacyjnego poczułem ulgę. Poproście lekarza o tydzień maks dwa tygodnie zwolnienia. Po zabiegu trzeba będzie trochę o siebie zadbać i wykonywać polecenia lekarza dot. higieny. Wiem,że teraz jest mi łatwo o tym mówić - ale patrząc z perspektywy na swoje wcześniejsze poczynania myślę, że mogłem zrobić to wcześniej i cieszyć się pewnymi czynnościami o wiele wcześniej. Nie zwlekajcie :) 2. Długość. Nie ma czegoś takiego, jak wymiary. Mogą być tylko wyniki badań ankietowanych i wyliczona z tego średnia. Faceci do pewnego momentu swoje życia mają chyba problemy z tym. Widzę to po swoich znajomych. Takie pytania pojawiają się mniej więcej w gimnazjum - jaka długość itd... Każdy jest inny i pamiętajcie - nie przejmujcie się tym, jak koledzy będą się przechwalać, kto ma dłuższego. Specjalnie mówić będą kosmiczne wyniki a po drugie każdy mierzy linijką jak mu pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×