Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość JAN

Wklucznie chorób trzustki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czesiek
Ja od ataku bólu alkoholu nie miałem w ustach. Poprostu jak odcięcie pępowiny. Zastanawiam się nad piwkiem 0,0%, bo takie są, ale to na jakoś okazje typu jakieś spotkanie na działce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aras
No ja tez nic nawet cukierków z nadzieniem alkoholowym ale ciągnie bo lubiłem se chlapnąć od czasu do czasu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czesiek
Mam objawy PZT..., wzdęcia, bóle pod żebrami, schudłem, niestrawione resztki pokarmowe w kale... Alko mnie nie rusza w ogóle, zreszta nigdy nie ruszał. Taki imprezowicz jestem była okazja to się piło:), ale u mnie to jeszcze jedzenie napewno miało wpływ, zawsze kabana albo coś się dopadło i nigdy z pustym żołądkiem nie spałem. Postanowiłem, ze nie pije i kropka. Rozdzial zamknięty i naprawdę życie bez alko jest dużo fajniejsze, tylko trzeba podejście zmienić:).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aras
To przy pzt tez sie chudnie,myślałem ze przy niewydolności trzustki...poć tez niepije i niezamierzona już swoje wypiłem...najgorsze to te chudniecie załamuje mnie to i wzdecia...żelazo we krwi mi sie obniżyło musze tablety łykać narazie..wkurwia mnie to już pomału myślałem ze sie polepszy troche albo ustatkuje a tu nic...tez myśle ze mam początki pzt bo dwa minimalne zwapnienia sa narazie lekarze mówi ze nie mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aras
Czesiek powiedz tak serio ile zyje sie z ta zasrana choroba bo każdy pieprzy cobinnego??mozna 70 dociągnąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aras
Miałem to EUS w czwartek robione lekarz powiedział ze trzustka Ok jednorodna z minimalnym zwapnieniem jak sprzed lutego bez stanów zapalnych... enzymy tez Ok... to już wogule nic nieczaje...mam dalej tluste stolce ytrata wagi wzdecia..niewiem gdzie mam iść zeby ktoś mi pomógł????&#128584*Czy z trzustka tak jest??ze wyniki Ok a ona jest padnięta??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Yerzyk
No chyba właśnie tak jest ja też mam wyniki dobre a czuje dyskomfort w brzuchu i jest bez sensu. Jak pisze na necie czasem mija 5 lat do postawienia diagnozy pzt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czesiek
Aras jeśli chcesz pogadać z osobami, które są bardziej doświadczone z trzustka to napisz na tym forum http://www.trzustka.mojeforum.net/forums.php Tam masz wiele informacji o chorobie. Ja nie jestem jeszcze zdiagnozowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aras
Niemoge utrzymać wagi co mam robić brać Ren Kreon czy lepiej nie brać jem dużo i tracę wage masakra !!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xls
Witam.Czy orientuje się ktoś, w której przychodni aktualnie przyjmuje gastrolog MARCIN POLKOWSKI?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.