Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wklucznie chorób trzustki


Gość JAN

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od ataku bólu alkoholu nie miałem w ustach. Poprostu jak odcięcie pępowiny. Zastanawiam się nad piwkiem 0,0%, bo takie są, ale to na jakoś okazje typu jakieś spotkanie na działce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam objawy PZT..., wzdęcia, bóle pod żebrami, schudłem, niestrawione resztki pokarmowe w kale... Alko mnie nie rusza w ogóle, zreszta nigdy nie ruszał. Taki imprezowicz jestem była okazja to się piło:), ale u mnie to jeszcze jedzenie napewno miało wpływ, zawsze kabana albo coś się dopadło i nigdy z pustym żołądkiem nie spałem. Postanowiłem, ze nie pije i kropka. Rozdzial zamknięty i naprawdę życie bez alko jest dużo fajniejsze, tylko trzeba podejście zmienić:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przy pzt tez sie chudnie,myślałem ze przy niewydolności trzustki...poć tez niepije i niezamierzona już swoje wypiłem...najgorsze to te chudniecie załamuje mnie to i wzdecia...żelazo we krwi mi sie obniżyło musze tablety łykać narazie..wkurwia mnie to już pomału myślałem ze sie polepszy troche albo ustatkuje a tu nic...tez myśle ze mam początki pzt bo dwa minimalne zwapnienia sa narazie lekarze mówi ze nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to EUS w czwartek robione lekarz powiedział ze trzustka Ok jednorodna z minimalnym zwapnieniem jak sprzed lutego bez stanów zapalnych... enzymy tez Ok... to już wogule nic nieczaje...mam dalej tluste stolce ytrata wagi wzdecia..niewiem gdzie mam iść zeby ktoś mi pomógł????&#128584*Czy z trzustka tak jest??ze wyniki Ok a ona jest padnięta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aras jeśli chcesz pogadać z osobami, które są bardziej doświadczone z trzustka to napisz na tym forum http://www.trzustka.mojeforum.net/forums.php Tam masz wiele informacji o chorobie. Ja nie jestem jeszcze zdiagnozowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×