Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wklucznie chorób trzustki


Gość JAN

Rekomendowane odpowiedzi

Boli niema tylko te zasrane wzdecia jak żyletki bym miał w jelitach masakra najgorzej po bokach skóra jak by ktoś ci popieram ściernym zajechał spodni niemoge nosić pomału na łeb dostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego stosuje Kreon w dużych ilościach i o zatwardzeniu mogę pomarzyć... biorę 2-3 10000do każdego posiłku i stolce takie luźne. Wzdęcia zależy od dnia. Stolce po wypróżnieniu prawdopodobnie z tłuszczem. Od października schudłem w trzy miechy 8kg, ale prawdopodobnie zgubiłem nadwagę. Teraz wazę 96 kg przy 192 cm. Dziwi mnie, ze na tobie Kreon powoduje zateardzenia, może to dziwne co powiem, ale chętnie bym takie miał, bo to wszystko lepiej strawione wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem Kreon na 1gr tłuszczu 4000 jednostek,do obiadu 75000 teraz to sam zredukowaniem do 25000 do obiadu do śniadania nic niebiore poprawy niema może troche bo w stolcu niema resztek jedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarze mówili ze muszialem miec zapalenie którego nieodczulem i tak sie zaczęło teraz bedą szukać i badać geny itp z kad dostałem ta niewydolność przypuszczają ze pzt..zobaczymy co w środę wyjdzie i w sierpniu 21 jade do kliniki bedą jeszcze raz mnie całego badać tomograf mrcp badanie żołądka jelita grubego krew elastaze geny mutacje genów immunologie cukier laktozę i jeszcze tam jakieś badania na trzustke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aras gdzie tak kompleksowo zajmują się diagnostyka. Jaki lekarz cię prowadzi i gdzie?? Ja niestety nie mogę trafić na lekarza, który brałby mnie na poważnie. Wszyscy wmawiają IBS. W moim przypadku to bankowo zła dieta i popijanie piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×