Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niezidentyfikowany guz podskóry


Gość Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna

Witam Od kilku lat mam na głowie guza jest MIĘKKI i NIE BOLI. Nie pamiętam już sama od kiedy go mam ale prawdopodobnie jest to pozostałość po stłuczeniu. Z tego co przeczytałam na forum wnioskuję, że to może być tłuszczak. Udałam się z tym do chirurga. Powiedział, żebym się z tym udała do szpitala, że w przychodni tego nie wycinają ponieważ krew zabryzgałaby cały gabinet. Pokazał mi, że GUZ PULSUJE, że to może być tętniak ale nie jest to niebezpieczne ponieważ nie znajduje się pod czaszką tylko pod samą skórą. Guz znajduje się na tylnej części głowy mniej więcej na wysokości oczu. Wkrótce udaję się z tym do szpitala. Moje pytanie to: co to za guz? Oraz jakie badania przed pójściem do szpitala powinnam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Trudno powiedzieć co to za guz. Tak jak sugeruje chirurg, pewnie to naczyniak. Przed zabiegiem zostanie udzielona informacja o badaniach, ewentualnie dodatkowe badania wykonane będą już w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Justyna

Byłam dziś w szpitalu, chirurg powiedział, że to kaszak. Prawdopodobnie obok kaszaka przechodzi jakaś tętnica i dlatego pulsuje. Wszystko pewnie okaże się dopiero po zrobieniu USG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziedobry tez mam naczyniaka tylko w skurze nie moge zginac palcem palec jest caly niebiesko ruzowy tez ma fiolet bardzo boli moja operacja kosztuje niby 100.000.000 niewszyskich na to stac bynaj mnie mie jes mi ciezko b muwia ze bede miala calego opcinanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×