Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Poziom leukocytów w moczu a wyrostek robaczkowy


Gość Karola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam na imię Karolina. Od jakiegoś czasu mam podniesiony poziom leukocytów w moczu. Ciągle zupełnie. Usg pęcherza nie wykazuje nieprawidłowości. Posiewy moczu są ujemne. 3Miesiące temu zgłosiłem się na pogotowie z ostrym bólem brzucha, było podejrzenie wyrostka jednak podano mi leki przeciw bólowe i antybiotyk do brania w domu i po kilku dniach poczułam się lepiej. Nie zrobiono rzadnych badań. Po antybiotyki, zrobiłam badanie moczu i nadal podniesiony jest poziom leukocytów.minął czas do dziś czyli około 3miesięcy. Zgłosiłem się do mojego lekarz pierwszego kontaktu z bólem prawej strony brzucha na wysokości biodra-ból nie jest ostry, po prostu kuję mnie tam co jakiś czas. Nie mam gorączki, ani mdłości ewentualnie biegunkę. Podejrzenie padło na wyrostek albo kolejne zplenie pecherza moczowego. Dostałam skierowanie do szpitala z tym wyrostkiem-mam się tam udać o ile poczuje się gorzej. Minęły 4godziny i jest tak samo cały czw. Jednak zastanawiam się czy te kłopoty z pecherzem mogą mieć coś wspólnego z wyrostkiem? Będę wdzieczna z pomoc, Karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×