Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mam obawy nawet po USG


Gość Smutny123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Smutny123

Chodzi mi o to że od jakiegoś roku mam taki guz na jądrze połączony jakby taką bardzo grubą żyłą.No i odwarzyłem się to powiedzieć rodzicom no i poszedłem z tym do lekarza rodzinnego i on dał mi skierowanie do chirurga.No to poszedłem i on mnie zbadał i powiedział że niczego nie wyczuwa ale wtedy moszna nie była rozluźniona i ja sam nie umiałem pokazać w którym miejscu się to znajduje.Powiedział że skieruje mnie na USG jąder.Na usg tych jąder ten miałem wskazać miejsce w którym ten guzek występuje no oczywiście wyszedłem na idiote bo niczego wskazać nie umiałem ale gdy takmi jeżdził po tych jądrach zobaczył nagromadzenie się jakiegoś plynu i coś połączonego z nnadjądrzem.Powiedział mi że na pewno to nie żaden nowotwór.Po usg poszedłem ponownie do tego chirurga a on odparł mi że to coś co na usg wyszło to jakiś przyczepek nadjądrze albo jakoś tak że to pozostało po porodzie i czasami się uaktywnia i w moim przypadku tak się stało.Pytał się mnie jeszcze czy kiedyś nie bolało mnie mocno to jądro no topowiedziałem że bolało kiedyś przez kilka dni.Mówił jeszcze coś o wiązaniu się czegoś tam i że to może powodować ból.Niepokoi mnie to że ten guz tak jakby rano znika a woeczorem się pojawia.Nie wiem jeszcze dlaczego od rana do gdzieś około 17 moszna nie jest rozluźniona wszystko jest ok nic mnie nie boli nie mam dyskonfortu a jak przychodzi wieczór to moszna jest rozluźniona chyba maksymalnie a prawe jądro czyli te na którym to mam jest prawie że ood lewym.Mam pytanie czy lekarz mógł mi postawić złą diagnozę?Czyw przypadku tego przyczebka są to normalne objawy?Dodam jeszcze że wieczorem odczuwam dyskonfort i jest nieprzyjemne uczucie ciążenia.Czy usg mogło być nie dokładne albo wredy gdy ten guzek był nie wyczówalny to usg mogło go nie pokazać?Mam nadzieje że ta diagnoza była dobra i że to nprmalne boje sie bardzo nowotworu i nwet przed badaniem musiałem wziąść tabletki na uspokojenie żeby mi serce nie wysiadło.Czy to normalne że moszna wieczorem jest rozlużniona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×