Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone prawe jądro to norma?


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W wieku 14 lat zauważyłem, że moje prawe jądro jest nieco większe od lewego. Od tego czasu mineło już 9 lat, a stan ten wciąż się utrzymywał, to znaczy jedno jądro rosło nieco szybciej niż drugie. Mając 14 lat róznica była minimalna, a obecnie moje jądra mają następujące rozmiary (lewe,prawe): długość 4,1(4,7) cm, szerokość 3,0 cm(3,7), grubość 2,0(2,4) cm. Czy tego typu różnice są normalne? Czy jeśli to nowotwór, to żyłbym z nim 9 lat bez leczenia? Czytałem, że różnice w wielkości jąder są sprawą normalną, nie wiem jednak czy sięgające aż 20%. Jest to widoczne gołym okiem. Dodam, że oba są gładkie i miękkie, a te większe położone jest wyżej. Proszę o odpowiedź, boję się udać z tym do lekarza... Jeśli nie czyta tego żaden lekarz, to zwracam się z tym pytaniem do userów, może męska cześć forumowiczów też ma tak jak ja, ale nie histeryzują z tego powodu *) Z góry dziękuje. Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Asymeria jąder zdarza się bardzo często. Zazwyczaj prawe jądro jest większe i wyżej położone. Różnice mogą być tak duże, że nawet zauważalne gołym okiem. Jeśli masz wątpliwości zgłoś się z tym problemem do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to mam, dzięki tym wypowiedziom troche się uspokoilem, myslałem już że to rak lub inne dziadostwo. Jak sie masturbuje to mało spermy mi wycieka, niekiedy powoli a niekiedy jak strzała, od czego to zależy?? Szybkości ręki czy może podniecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×