Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przepuklina brzuszna do poprawki


Gość BEATA ZE SZCZECINKA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BEATA ZE SZCZECINKA

witam serdecznie pod koniec lutego miałam zabieg na brzepuklinę brzuszną.nie miałam wszytej siatki, mieściła się koło żołądka.3 miesiące po zabiegu zaobserwowałam że mój brzuch jest taki jak przed zabiegiem.wyraznie w miejscu gdzie jest szew wychodzi jajko.poszłam do chiryrga,o on na stojąco zbadał brzuch i powiedział abym zbadała wątrobę.zbadałam i mam zdrową.wizyta przed zabiegiem wyglądała inaczej na leżąco i z napięciem mięśni.mam obawę że jak zgłoszę się do chirurga który mnie skierował na zabieg i osobiście go zrobił,że za jakiś czas się ponowi przepuklina.nie wiem co mam robić.przed zdjagnozowaniem przez chirurga przepukliny chodziłam do lekarzy mówiąc że jak się podnoszę to mam krzywy brzuch,tak jakby jajko mi wychodziło.diagnozy były przeróżne,i leczenie farmakologiczne.,smiechu warte,ja im mówię że mam jajko na brzuchu a oni dają pigułki.pozdrawiam i proszę o porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Rzeczywiście może to być nawrót przepukliny. Jeśli pojawia się ona w bliznie to tym bardziej. Może lepiej udać sie jeszcze do innego chirurga i zobaczyć jakie on postawi rozpoznanie. Najlepiej takiego, o którym słyszało się dobrą opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×