Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Coś miękkiego przypomniającego żyłę w pachwinie po operacji powrózka nasiennego


Gość marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po operacji powrózka nasiennego mam wrażenie ze cos jest miękkiego miedzy pachwina a kością łonowa a dokładniej to od jakichś 6 miesięcy (operacje miałem rok temu). Przy okazji badania USG trzustki sprawdzili także tamto miejsce i powiedzieli ze wszystko w porządku. Zastanawiam sie nad przepuklina bo nosilem ciężkie rzeczy przy przeprowadzce i jakieś 2tyg pozniej na wf sie rozciągałem i bolał mnie w tamtym miejscu brzuch. Tak sobie myślę ze to mogłaby być ta podowiazana żyła po operacji bo w dotyku przypomina żyłę nad jądrem ale nie wiem czy mi tak tylko sie wydaje czy to cos poważnego bo zdarza sie ze czasem boli mi brzuch w tym miejscu. Wyczywam to tylko wtedy gdy napne mięśnie i wtedy na dole brzucha bo obu stronach są male wgłębienia i z lewej strony jest właśnie to miękkie cos i kiedy zatkne nos i sie napne to jakby znika chirurg kazał to zrobić gdy byłem u niego pierwszy raz z zylakami. Od lekarza rodzinnego niczego sie nie dowiem bo zawsze zbywa mnie glupim tekstem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Jedynie bezpośrednie badania chirurga może wyjaśnić tą kwestię (po badaniu na pewno rozpozna lub wykluczy występowanie przepukliny). Trzeba w tej sprawie udać się na konsultację do chirurga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×