Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bardzo silny ból calego brzucha i pleców jednoczesnie


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry. Mam na imie Agnieszka 31lat. 3 tyg temu zaczal mnie bolec brzuch z lewej strony.Kilka lat temu bylam pobita i mialam odbita lewa nerke,ktora czasem boli wiec myslalam ze to wlasnie dlatego boli,zazywam wtedy *urosept* i bol mija. Lecz tym razem bol z dnia na dzien byl coraz silniejszy i bardziej rozlegly. Po tygodniu nie dawalam rady wstac z lozka. w piatek 29.08.14 poszlam do dr.rodzinnego,a ze to juz przed 14 bylo, lekarka nie mogla zrobic mi zadnych badan wypisala mi skierowanie na oddzial chirurgiczny.Spedzilam 4h na izbie przyjec,po czym zostalam *zaproszona* do srodka.Chirurg stwierdzil ze mnie nic nie bolil po dotknieciu mnie 1 palcem i ze nie wezmie mnie na oddzial.W pn. poszlam znowu do rodzinnego, zlecila mi morfologie i usg. W naszej przychodni usg jest robione tylko w czwarki.Brzuch caly czas bolal,Tabletki przciw bolowe i rozkurczowe pomagaly,usmiezyc troche bol aczkolwiek nie na dlugo.Na badaniu usg,radiolog bardzo dlugo i dokladnie ogladal jame brzuszna poczym zrobil zdjecie i wydrukowal wynik.Bylo tam napisane ze wiekszosc narzadow w normie,nie ma zadnych zmian itd. i tu cytat z wyniku *nerki obie prawidlowo polozone,umiarkowanie powiekszone o wielkosci ok 132mm w osi dlugiej,o zatartej strukturze korowo rdzeniowej.W czesci centralnej prawej nerki podkorowo widoczny lito-torbielowaty obszar o wielkosci ok.36mmx28mm-do dalszej diagnostyki* dostalam skierowanie na oddial urologiczny w szpitalu oddalonym od mojego miasta o 100km.Na oddzial mnie nie wzieli (ogolnie bardzo odgornie zostalam potraktowana) ,tam rowniez robiono mi badanie usg (trwalo ok 1 min) i pan urolog stwierdzil ze on guza nie widzi i bez sensu te moje skierowanie.Nawet nie staral sie mi jakkolwiek pomoc.Lecz wyblagalam go o skierowanie na tomografie,umuwilam sie na badanie za 1,5 mscBrzuch nadal bardzo boli,czasem zauwazam krew w moczu,badz krwiste uplawy,mam zawroty glowy,kilka razy stracilam przytomnosc.,odpoczac nie mam jak poniewaz mam 4 zywych jak srebro dzieci.od 13 do 4 lat. Krotko mowiac nie poleze. Wiem ze wynik usg czasem moze byc bledny, wynik TC wszystko wyjasni,lecz 1,5 msc to sporo czasu i to nie zmienia faktu iz bardzo sie denerwuje.Czy mogl by ktos mi powiedziec co moze mi byc? I co skutecznego zazywac zeby mnie wreszcie nie bolalo? Nie mam juz sily na nic,ten bol mnie wykancza... Bardzo Prosze o rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×