Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uczucie uwierania w gardle


Gość Zosia

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa miesiące temu lekarz zapisal mi antybiotyk Augmentin nieświadom ze jestem uczulona na pelicyline sama tez nie wiedziałam byla pokrzyka na rękach w gardle miałam obrzęki zażywała lekarstwa ale minęły 2 miesiące a w gardle dalej cos mnie uwiera gniecie (tylko jak jem nie czuje tego)po kolejnej wizycie u laryngologa twierdzi ze nic tam nie ma teraz chodzę i szukam przyczyny zrobiłam badania ALAT-27,9 AspAT-24,5 GGTP-74,9 a moze to bakterie helicobacter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam od tamtego roku tez walcze z tym problemem,jak rowniez z lekarzami ktorzy mowia ze wszystko ok.uwieranie w gardle nasila sie jak zginam glowe w dol.jak cos uda mi sie osiagnac dam znac.ostatni laryngolog powiedzial ze jakas tam membrana dotyka tylnej sciany jezyka i to powoduje uczucie czegos tzn nie polknietej do konca tabletki,.powiedzial by podgrzewac przez jakis czas gardlo poduszka ,termoforem,a leki nic nie dadza(dalem mu nawet liste przerabianych lekow bez skutku-szkoda bylo kasy) tez szukam osoby ktorej udalo sie zlikwidowac ten problem moj adres www.rkrobo@wp,pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczyłam się żyć z przeszkodą w gardle,mam ją ponad 20 lat.W ubiegłym roku przeprowadzone dokładne badania-m.inn.usg.szyi wykazały prawie 1 cm.obrzęk .Diagnoza-przewlekłe zapalenie krtani i gardła- a zatem-morze,Ciechocinek i.t.p..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo objawów daje candida albicans(grzybica) nie diagnozowana przez medycynę, ja nachodziłam się przez sześć lat po lekarzach aż doprowadzono mnie antybiotykami do opturacj oskrzeli, opuchniętej twarzy właściwie do prawie wszystkich nietolerancji pokarmowych. Zwężenia przełyku problem stanowi najmniejsza tabletka. Wszystko utyka Zdrowia zycze,znalezienia przyczyny.. BDANIE MOŻNA WKONAĆ PODKREŚLAM W DOBRYM LABOLATORIUM..Z KAŁU..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×