Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja przepukliny pachwinowej mosznowej


Gość Cyryl

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tak zestresowany operacją że ciągle czuje jak zaraz mam zwymiotować. Mam pytanie dotyczace operacje przepukliny pachwinowej mosznowej. Jak wygląda operacja, czy podczas operacji jestem w pełnej świadomości widzę co się dzieje i czy cokolwiek pamiętam (czy jestem pod wpływem głupiego Jasia). Proszę o szczegółowy opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sebastian za wsparcie Przepraszam stapler za źle napisane na paczątku (chodzi mi o to że przed zabiegiem ale jeszcze nie mam ustalonego terminu) W zeszłym roku Chirurg tylko lekko dotkną przepukliny i stwierdził że jest ona mała i jak bedzie mi bardzo przeszkadzała to mam przyść z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten zabieg w piatek dzis jest wtorek . Wybrałem znieczulenie ogólne. Nie pamietam nic z operacji ale po przebudzeniu odrazu poszułem ze zyje , traszny ból */ . Pierwszy dzien w łóżku na drugi wstałem . nie jedz słodyczy po operacji gdy juz bedziesz mogł jesc . Moze to spowodowac komplikacje z odawaniem kału .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabieg mialem wczoraj. Anestezjolog zawsze rozmawia z pacjentem o tym jakie znieczulenie wybrac ale decyzja nalezy od Ciebie. Mnie doradzil znieczulenie do plynu rdzeniowo-kregowego (brzmi strasznie wiem) ale w rzeczywistosci bardziej boli znieczulanie dziąseł u dentysty . Jestes znieczulony od pasa w dół i jedyne co widzisz to parawan nad swoim brzuchem. Dodatkowo mialem maskę telefonową ze środkiem usypiajacym (zapada sie w drzemke) ale nie jest to konieczne. Po opreacji zaczyna sie dosyć silny bół i dziś jest dalej silny, najgorzej jest przy wstawaniu, siadaniu. Jednak na pewno nie jest on porownywalny do bolu po operacji serca chociazby. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×