Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Współżycie przy za krótkim wędzidełku


Gość henio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mati_18

Witam. Moja dolegliwość polega na tym, że podejrzewam u siebie zbyt krótkie wędzidełko powodujące również niemożność całkowitego ściągnięcia napletka. Mój penis jest skrzywiony w dół pod łagodnym kątem i nigdy nie sprawiało mi to problemu. Jednak poczytałem trochę i okazało się, że (być może, ale się nie znam) jest to zbyt krótkie wędzidełko powodujące również drugą dolegliwość: podczas wzwodu nie mogę całkowicie ściągnąć napletka, schodzi do połowy i do tego jakby pierścień był lekko zwężony. Poczytałem trochę, lecz nadal nie jestem pewny: czy to zbyt krótkie wędzidełko może powodować podobne problemy z napletkiem, czy, po prostu, dolegliwości te nie są związane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ok 48 godzin po zabiegu krótkiego wędzidełka. Czy mam sie czy niepokoic?? Bo niektorzy pisali ze odrazu po zabiegu przy sikaniu zsuwali napletek a jak dalej nie moge niz tyle co na zdjeciu i jeszcze te wystające szwy:/ http://zapodaj.net/e2f9744e47d17.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam 17 lat , i mam problem dot. żołędzia bo jest z tyłu taki pasek przyrośnięty z żołędziem do skóry, normalnie mogę się masturbować, ale nie wiem czy tak powinno być, da się to oprócz chirurgi odciąć ? 2 sprawa to jeśli mam 1 jądra większe od drugiego to jest normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Taki stan jak opisujesz świadczy o zbyt krótkim wędzidełku napletka. taki stan można leczyć zabiegowo. Proszę w tej sprawie najlepiej bezpośrednio skonsultować się z urologiem. Z uwagi na Twój wiek o tej sytuacji trzeba poinformować rodziców i z nimi udać się do urologa. Przy okazji na pewno urolog zbada jądra i powie czy wszystko z nimi w porządku. zazwyczaj jądra są asymetryczne, różniące się wielkością - to naturalny stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam problem bo nie wiem jak to wygląda mam iść najpierw do lekarza rodzinnego po skierowanie do ulrologa dot. krótkiego wędziadełka czy odrazu do urlologa , jak to jest? jak powiedzieć o tym rodzicu? :P bo trochę się wstydze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Trzeba normalnie, spokojnie porozmawiać na ten temat z rodzicami, zwłaszcza z ojcem, który bardziej będzie obznajomiony w tym temacie. Potem wybrać się do lekarza rodzinnego, który wyda skierowanie do urologa lub jeśli nie masz 18 lat chirurga dziecięcego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem, mianowicie mam za krótkie wędzidełko. Podczas erekcji jak ściągam napletka do spodu to żołądź krzywi się w dół, a jak ściągam i przytrzymam tak chwile to dostaje wytrysku. Podczas seksu też dostaje zbyt wczesnego wytrysku jak tak przytrzymam go w pochwie mocniej. Na pewno tak nie powinno być. mam pytanie czy muszę pójść na zabieg przecięcia wędzidełka, żeby być w pełni sprawny i ile to kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×