Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Współżycie przy za krótkim wędzidełku


Gość henio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Mam 16lat i mam problem z moim penisem :( Obawiam się że mam za krótkie wędzidełko. Gdy penis jest w spoczynku napletek zssuwa się do końca lecz gdy jest w zwodzie nie. Gdy próbuje naciągnąc go do końca czuje ucisk w miejscu łączenia się żołędzia z napletkiem. ZDJĘCIA: http://img2.vpx.pl/up/20090225/sp_a0088.jpg - penis bez naciągania http://img2.vpx.pl/up/20090225/sp_a0086.jpg - penis z naciąganiem http://img2.vpx.pl/up/20090225/sp_a0090.jpg - wędzidełko Chce współżyć z dziewczyną lecz obawiam się że coś się może stać :( Proszę powiedzięć czy to napewno to krótkie wędzidełko, czy mogę spróbować współżyć, jak to leczyć lub gdzie się udać i jakie koszty związku z operacją ? Wstydze się spytać rodziców... Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach raczej nie widać nic niepokojącego. Jeśli jednak będziesz w czasie stosunku miał problemy zgłoś się do urologa. Musisz z rodzicem lub rodzicami, gdyż jesteś niepełnoletni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 22 lata i problem z penisem. W spoczynku napletek schodzi bez problemu, natomiast w czasie wzwodu da się ściągnąć tylko do połowy i gdy chce ściągać dalej to czuje szarpnięcie wędzidełka. Czy to możliwe, że za to odpowiedzialne jest tylko krótkie wędzidełko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Obawiam sie ze mam za krotkie wedzidelko ale nie jestem pewien... gdy penis nie jest we wzwodzie i sciagam skore to zoladz sie odchyla w dol ale skora schodzi elegancko. Podczas wzwodu natomiast wydaje mi sie ze powinna bardziej schodzic... Co prawda z zoledzi calkowicie schodzi ale zaraz po zejsciu z niej dalej nie moge zsunac... A jesli mam za krotkie to bardzo bedzie mi to przeszkadzac podczas stosunku czy da sie z tym zyc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 lat i bardzo się obawiam że będe musiał iść do hirurga ponieważ kiedy mój penis jest w spoczynku ściągam skórę bez prolemu przy wzwodzie tez ale kiedy chcę ściągnąć niżej to więzidełko pociąga za sobą żołędzia. Co mam zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o nie usuwanie pytania,ewentualnie pojutrze. Napletek we wzwodzie odciągam do około pół centymetra pod żołądź,może trochę dalej bez żadnego problemu. Cewka wtedy jest bardzo delikatnie ciągnięta do przodu,jest to praktycznie nie zauważalne. I wychodzę z pytaniem czy tak powinno funkcjonować wędzidełko,czy muszę odciągać napletek niżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć powszechny problem, mianowicie zbyt krótkie wędzidełko. Dostrzegłem to ponad rok temu i czytałem, że należy jak najszybciej skierować się do lekarza. Wiem o tym i mam taki zamiar, jednak wstydzę się o tym powiedzieć rodzicom. Jak najlepiej, bezwstydnie ich o tym poinformować? dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam 14 lat i chciałbym,aby ktoś ocenił mojego penisa. Czy na zdjęciach widać coś niepokojącego ? Niżej potrafie odciągnąć napletek,ale wędzidełko jest wtedy napięte. http://img37.imageshack.us/gal.php?g=zdjcie0062w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to krótkie wędzidełko, możesz zdecydować się na wydłużenie wędzidełka lub opcjonalnie obrzezanie jeśli wolisz. Sam miałem ten defekt w twoim wieku i byłem obrzezany. Teraz sądze, że to świetna decyzja. Oprócz zlikwidowania problemu wędzidełka obrzezanie pomaga również w utrzymaniu lepszej higieny i dobrze wygląda, choć to kwestia gustu. Ja zdecydowanie polecam obrzezanie w każdym razie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrafię odsłonić żołądź w stanie wzwodu i nic nie ciągnie to wszystko jest w porządku i nie powinienem się martwić o swoje wędzidełko? Martwie się,że napletek podczas stosunku będzie chciał zejść niżej,a ja dalej odciągnąć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge ściągać napletek za żołądź ale gdy puszcze skórka leciutko wchodzi na żołądź. a jak już chce dość dalej naciągnąć skórke to to, co łączy skórke z żołędziem tak jakby blokuje, jest za krótke. Gdzie jest problem ? A Może z wiekiem to sie poprawi ? Mam dopiero 15 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wędzidełko może być skrócone tylko na wskutek zranienia go ? Mam na myśli to czy samo z siebie,tak nagle może się skrócić... Podrażniłem napletek mydłem i wędzidełko jest jakby przykrótsze. Mam nadzieję,że to tylko na czas podrażnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem taki że mam krótkie wędzidełko byłem u lekarza i zalecił zabieg wydłużania. ale moje pytanie jest następujące, podczas zwodu skóra sama nie zchodzi ale przy pomocy dłoni bezproblemu tylko gromadzi sie za żołędzią tworząc takjakby pierścień, czy zabieg wydłużania wędzidełka rozwiąże ten problem? będać u urologa byłem dość zestresowany tą wizytą i zapomniałem o tym zapytać. i jeszcze jedno pytanie gdzieś przeczytałem że po zabiegu wydlużania , wydluża sie rownież penis? dziękuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mianowicie taki problem że kiedyś miałem stulejkę ale lekarz powiedział że przy masturbacji mi to zejdzie , i tak też się stało napletek schodzi dobrze do końca tylko u spodu penisa mam taką małą skórkę która jest z napletka i jest połączona z żołędziem przy maksymalnym ściąganiu napletka naciąga mi żołądź na dół mam 18 lat i chcę odbyć stosunek z partnerką lecz boję się że coś będzie nie tak proszę o szczerą opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem z penisem co kolega wyżej jeżeli ktoś może pomóc, dodatkowo powiem iż czytałem, że zsuwanie napletka w ciepłej wodzie np. wannie może ten problem zwalczyć przez rozciąganie wędzidełka. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert

Witam, mam 15 lat i myślę , że mam za krótkie wędzidełko. Podczas wzwodu gdy zdejmuję napletek to mogę zdjąć za żołądź, jak ciągnę dalej to ciągnie mi główke penisa w dół, nie boli. Gdy tak pociągne w dół to potem skórka wraca spowrotem pod żółądz. tak powinno być? Nie będzie przeszkadzać przy współżyciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam 14 lat i z tego co się orientuję mam za krótkie wędzidełko. Co mam zrobić? Iść do urologa? Sam, nie pójdę? No tak i teraz trzeba powiedzieć rodzicom? Jak to zrobić? Trochę się boję, no i wstydzę. Proszę o pomoc. Chociaż nie wiem czy to na pewno jest sprawa zbyt krótkiego wędzidełka. Ponieważ napletek z penisa w zwodzie schodzi do żołędzia, ale ani milimetra dalej, no i jak ściągam napletek to się zwija, a nie, prosto schodzi? Hm.. co to jest? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio podczas masturbacji ściągałem sobie napletek wszystko było OK, natomiast z tyłu poczułem coś jakby dyskomfort więc postanowiłem obejrzeć tył żołędzi moją uwagę zwróciłą taka mała czerwona żyłka. Jest ona strasznie krótka. Wygląda to mniejwięcej tak: Jest taki mały dołek na jego końcy jest początek tej żyłki a zaraz potem jest on przyczepiona do skóry. Nie ma on więcej niz 0,5 cm. Czy to węzidełko jeszczd uroście czy potrzebny jest zabieg? Jeżeli potrzeba zdjęcie to napiszcie to postaram się go tu wstawić *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×