Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i zmiana pod blizną po wycięciu wyrostka robaczkowego


Gość flora14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem 20 miesięcy po wycięciu wyrostka zgorzelinowego. Od momentu zdjęcia szwów pomiędzy blizną po szyciu a blizną po drenie mam zgrubienie. W ubiegłym roku byłam z tym u chirurga, zbadał, skierował na USG powłok brzusznych, wyszło że faktycznie jest tam jakaś zmiana ale on nie wiem co to, kazał obserwować i zgłosić się za rok żeby sprawdzić czy to coś rośnie. Od około roku mam także problemy jelito-brzuszne, wystąpił epizod z krwią w kale. W grudniu ubiegłego roku miałam wykonane USG jamy brzusznej, niestety lekarz wykonał je dosłownie w 2 minuty, opisał że oczywiście wszystko w porządku. W kwietniu miałam kolonoskopię, wyszło że wszystko jest dobrze. Niestety od kilku dni dokuczliwie kłuje mnie w okolicy miejsca operowanego, nie ma to większego związku z ruchem, ot zaczyna boleć i przestaje. Towarzyszą mi też mdłości (być może na tle nerwowym) i ogólne złe samopoczucie. Co po tak długim okresie czasu od appendektomii może dziać się w jamie brzusznej? Proszę o jakieś wskazówki co robić i gdzie szukać pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×