Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Słaby wzwód po kontuzji penisa


Gość BEZRADNI_LEKARZE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BEZRADNI_LEKARZE

Witam, Od ponad 2 lat mam problem z moim penisem. Doszło wtedy do kontuzji prącia, podczas sparingu dostałem dość mocno w penis i poczułem ogromny ból - kłócie. Od razu poczułem że muszę oddać mocz. Ból utrzymywał się tak przez około 2-3 dni - w tym okresie penis nie stawał a ja leżałem w domu z lodem przyłożonym do małego. Po około 2 tygodniowej przerwie doszło do zbliżenia z dziewczyną ale żaden bodziec wzrokowy, dotykowy nie robił na nim wrażenia tak jak wcześniej był na to wyczulony niesamowicie. Dopiero po masturbacji lekko się podniósł. Warto dodać że bylem dość zmartwiony sytuacją zwłaszcza że mój związek dążył przez kontuzje ku upadkowi. Nastawiłem się że to stres i odstawiłem seks na 2 tygodnie. Po tym czasie poczułem lekką poprawę ale mój penis podczas wzwodu nie unosił się już ku górze jak wcześniej, ledwo co się podnosił i nie był już tak twardy. Postanowiłem poczekać z wizytą u lekarza jeszcze z miesiąc czasu. Niestety nic ta przerwa nie dała, udałem się do seksuologa który przepisał mi DHEA czy jakoś tak. Nie czułem żadnej zmiany wręcz przeciwnie, czułem się gorzej. Zacząłem próbować częstej masturbacji z nadzieją że wróci on chociaż w 70 % do prawidłowego funkcjonowania. Od tamtego czasu minął jakiś ponad rok. Mój związek dawno temu się rozleciał od tamtego czasu nie dochodziło już do zbliżeń. Przez rok bacznie obserwowałem swój penis i to parę rzeczy które zauważyłem : PODCZAS WZWODU : - po lewej strone penis u dołu ciała jamistego jest miękki w porównaniu do reszty jego powierzchni. Tak jakby podstawa po lewej stronie uległa uszkodzeniu i penis cały czas spada w lewo - penis zgina się nawet do 45 stopni w lewo gdy w prawo nie da rady go wygiąć. - ciało gąbczaste jest sztywniejsze u dołu od miejsca zgięcia, a od miejsca zgięcia w góre jest zupełnie * flakowate * i czasami boli. - żołądź jest napęczniały gdy ciała jamiste nawet nie stwardniały - po kontuzji pojawił się też po prawej stronie guzek który uwydatnia się podczas wzwódu. PODCZAS SPOCZYNKU: - cały czas dąży ku lewej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×