Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wrastający paznokieć na paluchu


Gość potrzebujący

Rekomendowane odpowiedzi

Gość potrzebujący

Witam! Od lat borykam się z wrastającymi paznokciami, to chyba genetyczne, ponieważ moja mama również miała te problem, brat też. A mianowicie u lewego palucha miałem palec ściągany raz, i wszystko jest okej do dziś, moge uderzać grać ta noga w piłkę, wszystko jest w jak najlepszym porządku, nic nie boli, nie krwawi, nie leci z palca i jest zdrowy. Teraz druga noga i paluch, tutaj miałem zrywany kilkanaście razy, tzw pasek paznokcia, nigdy cały, tylko prawy bok był zrywany, ostatni raz w zeszłym roku no i było dobrze do stycznia, lutego, gdzie musiałem juz zrezygnować z wysiłku fizycznego, bo palec mnie tak bolał, dziś palec wygląda przyzwoicie jest lekko zaczerwieniony, paznokcia staram sie nie obcinać krzywo, jest jak najlepiej, jak zdrowy paluch, lecz najgorsze jest to, że on nadal boli! nie moge uprawiać sportu, klękać, siadać na kolanach, muszę uważac na wszystko co robie, bo palec mnie boli, nie moge go nawet dotknąć, co może być przyczyną? palec wygląda na zdrowy.....a jednak boli, boli tak jakby wrastał, leciała ropa, jednak tak nie jest....proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×