Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból podbrzusza i lekkie wzdęcia a wyrostek robaczkowy


Gość chaber

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od 5 dni dziwne dolegliwości w prawym podbrzuszu. Lekkie kłucie. Poza tym przy podnoszeniu nogi nic się nie dzieje. Mam apetyt, jem normalnie, tylko jednego dnia było gorzej. Ból jest większy, gdy podwijam nogę, albo kładę się na brzuchu, lepiej mi leżeć na wznak. Gorączki brak. Są lekkie wzdęcia, ale jestem przed miesiączką, która mi się opóźnia. Nie współżyłam, więc to nie ciąża. Dodam, że zanim zaczęło boleć, biegałam trochę bez rozgrzewki, przez kilka dni. Wczoraj szłam ok.2 km i nie bolało, przy kaszlu też nie boli, za to bolą mnie jakby mięśnie przy napinaniu się podczas wypróżnienia. Mam 24 lata. Czy to wyrostek, czy raczej mało prawdopodobne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam badania morfologii. Wszystko ok, tylko w rozmazie aparaturowym o 1,3% podniesione monocyty i o 0,6% obniżone limfocyty. Reszta wszystko super, wzorowo wręcz. Czy te zmienione wartości można jakoś łączyć z ewentualnym wyrostkiem? Czy to w ogóle możliwe, by było zapalenie wyrostka, jeśli nie ma problemu z podnoszeniem nogi, nie ma bólu przy kaszlu i kichaniu, nie ma bólu ciągłego, tylko czasem kłucie i ogólny dyskomfort i jakby rozdrażnienie jak dużo pochodzę... proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×