Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Twarda żyłka na penisie


Gość piotr ,lublin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotr ,lublin

Dwa tygodnie temu uległem "wypadkowi" podczas exstremalnej jazdy na rowerze górskim. A dokładnie to przy upadku zdrowo uderzyłem się o kierownice w kość łonową co było bardzo bolesne, nabiłem sobie siniaka(już zniknął) ale i przy okazji pojawiła się również na penisie twarda żyłka wychodząca jakby z miejsca w które się uderzyłem. Jest twarda ale nie bolesna i dobrze wyczuwalna pod skórą, lekko przeszkadza w czasie wzwodu, również jest twarda w czasie spoczynku ale to w sumie tyle, nie ma wokół niej żadnego obrzeku ani zaczerwienienia skóry, nic nie swędzi po prostu żyłka jest twarda. To tak jakby żyła została zablokowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, że w wyniku urazu doszło do zakrzepu krwi w żyle czyli jej wykrzepienia. Odczynowo mogło powstać zapalenie, dlatego żyła jest bolesna. Spróbuj smarować okolicę żyły 3-4 razy dziennie żelem z heparyną (np. Lioton 1000). Jak do 2 tygodni nie ustąpią dolegliwości zgłoś się do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem na jednej z żył od góry pod napletkiem pojawiło sie dziwne stwardnienie (grudka) tak jakby cos w niej było, jest doskonale wyczuwalna i widoczna i mam wrażenie że penis jest lekko napuchnięty co nieprzeszkadza w oddawaniu moczu ale podczas stosunku jest odczuwalne ale niebolesne, niewiem co mogło wywołać to zgrubienie ponieważ niedoznałem zadnego urazu przyrodzenia jak kolega. Proszę o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof

witam.mam pewien problem,a mianowicie na penisie ponizej zołedzia pojawiło mi sie stwardnienie skórki,wyglada to jakby zacisniety pierscień , obręcz, podczas gdy chce obciągnąc skore wystepuje przy tym ból a gdy podnoszę ją do góry nastepuje jej pekanie,jest twarda .Podczas oddawania moczu nie odczuwam bólu zas podczas stosunku czasem lekkie pieczenie ale to jest uzasadnione gdyz peka skórka i powstaja rany.czym moze być to spowodowane i jak mozna to wyleczyć ? czy konieczna jest wizyta u lekarza?i czy moze to spowodowac jakies skutki ? niezmiernie prosiłbym o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Jest to grudka przypominająca żyłe. Ok 0,5 cm pod żołędzią grubość 2 moze 3 mm. Jest doskonale wyczuwalna. Zmiana jest ulokowana w okolicy wędzidełka i w sumie jej część jest w wędzidełku. Jest tak jakby pod skórą ale nie można jej przesunąć jakby była gdzies przyczepiona. W dotyku twarda, przypominająca w zachodwaniu chrząstkę. Nie ma zaczerwienienia. Zmiana wydaje sie nawet biała ale napewno nie jest ciemniejsza od skory na prąciu. Podczas stosunku Stwrza nieprzyjemne uczucie z racji uciskania członka. Cała zmiana przy naciśnięciu nie boli. Nie wiem co mam zrobić. Przeglądam wszystkie mozliwe fora. Aha! Mam 20 lat. Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość abenebebe

a ja mam rozwiązenie, normalnie mialem to samo i nic nie działało a ja tak kombinuje czesto i rózne kremy stosowalem i tak dalej a w koncu posmarowalem mascią za 3zł *D masc witaminowa i zostawilem na no i tyle i zeszlo momentalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem...jakieś 5 dni temu zaczołem wyczówać że coś twardego w kształcie żyły pojawia się na moim penisie. Zaczyna się jakby w okolicy wiązadełka, otacza żołądź i kończy się na górnej częsci penisa w odległości około 2 cm od żołędzia. W *stanie spoczynku* jest mało wyczuwalna, ale podczas wzwodu jest twarda i widać ją przez skóre w postaci zgrubienia (koloru żadnego nie ma. Co to może być? Kolega pisał o jakieś maści, możesz podać jej nazwę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zaniepokojony

Mam pytanie , jestem 15-sto latkiem(dojrzewam troszkę pózniej niż inni moi koledzy)... pod spodem penisa mam brązową plamką i od tej plamki wychodzi cieniutka , brązowa żyłka idąca w stronę napletka. Proszę niech ktoś mi powie co to może być bo się niepokoje. Czekam n a szybką odpowiedz. Z góry bardzo dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie oszczegam was każda ingerencja ci pisza o powieszeniu penisa to powini odpowiedziec za okaleczenie mase ludzi którzy w to uwierzyli ciescie sie tym co macie bo skojczycie jak ja dzisiaj jestem impotentem a nie mialem malego 17 a marzyłem aby miec 20 teraz wisi flak 16 cen bez zycia i jakiej reakcji na piekno kobiet a bylo tak kiedys fajnie oszczegam jak jeszcze nie zapozno to przestaj sie okaleczac na wlasne zyczenie penis to bardzo skaplikowana czesc ciala druga po mózgu odwiedzilem tyle lekarzy i zaden nie potrafi mi pomoc napeno teraz odezwia sie chanlarze sugerujac masci i inne specyfiki na alegro oni to maja poza soba i pomoglo BZDURA NIEWIEŚCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rysiek za szczere słowa. To co piszesz może uchronić wielu i oby uchroniło! Wiem, że jesteś w ciężkiej sytuacji, ale nie wolno tracić nadziei, może jeszcze da się coś zrobić... NIE WOLNO SIĘ PODDAWAC!!! NIGDY!! Ostatecznością są przecież różne operacje... Ja sam szukam pomocy. Może mam trochę inny kaliber problemów, ale jednak: mam chyba jakieś problemy z krążeniem, bo mam pogrubioną trochę doskwierającą żyłę grzbietową powierzchniową na trzonie penisa. Ta żyła to chyba z powodu zakrzepicy (różne ćwiczenia, zachowania, nawyki, też mogą powodować zakrzepicę! która USZKODZI naczynia krwionośne) i nie wiem też jak będzie z nią dalej. Boję się poważniejszych komplikacji i sam szukam pomocy. ALE NIE CHCĘ SIĘ PODDAC!!! Po pierwsze: poznać problem, aby po drugie: znaleźć rozwiązanie! To może też pomóc innym! Nie wolno też być w tym procesie samemu z problemami, TRZEBA szukać rzetelnych, życzliwych, bardziej doświadczonych. Jeszcze raz dzięki za życzliwość, za to co piszesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego WAN dzieki za pocieszenie ale z operacji to nie skorzystam proponowano mi implant z pompką ale widzisz sie idziesz do dziewczyny z takim penisem O przyjemnosci teraz to trzeba sie pogodzic i tak zyc chociaż trudno bo bylem sprawny kazda dziewczyna byla zadowolona i z kazda bylo mi dobrze mam nadzieje ze kiedys ktos za tych okaleczonych odpowie bo mozna sie dorabiac ale nie kosztem ludzi to samo slyszalem od kolegi zazywal pigulki i tez ma problem ale ze sercem ma przerost komory sercowej a penis ani 1min nie przybyl pisze by uchronic tych co zamierzają sie okaleczycz ten co wam to proponuje sobie nie zalozy zaklasz pętle na penisa to tak jak sobie na glowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość doświadczony

Rysiek, pamiętaj też: Miarą wielkości człowieka jest m.in. to, czy potrafi odnaleźć się nawet w najtrudniejszej sytuacji, i zacząć żyć twórczo, konstruktywnie, także dla innych... WARTO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo od tych cwiczen na powiekszanie penisa wokol zoledzia a dokladnie w okolicy napletka mam stwardniienie jakby pierscien i nie wiem co robic prosze o porade jak sie tego pozbyc czy to jakies zapaleniie zyly czy co jak wy sobie z tym poradziliscie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×