Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zwężenie na środku napletka po wydłużeniu wędzidełka


Gość karmek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie komplikacji po wydłużeniu wędzidełka, miesiąc temu miałem wykonywany ten właśnie zabieg. Po wypisaniu ze szpitala dostałem nakaz aby przez miesiąc nie nadwerężać prącia, ale także nie kazano mi niczym go przemywać ani smarować. Mija miesiąc szwy miałem założone rozpuszczalne ale gdy próbuje ściągnąć napletek to i w stanie spoczynku i wzwodu schodzi dobrze do połowy. W stanie spoczynku po ściągnięciu napletka do połowy zsuwa się on powoli dalej jednakże powoduje to dyskomfort. W stanie wzwodu schodzi tylko do połowy i tworzy mi się coś w rodzaju zwężenia w połowie w miejscu wędzidełka zaraz pod żołędziem pod spodem ( od góry patrząc). Napletek mnie nie boli, nie upija tylko to miejsce najpierw kłucie potem ból i napletek nie pozwala ściągnąć się dalej, jakby coś go trzymało. Mam pytanie czy może to być źle wykonany zabieg, czy może trzymają jeszcze szwy a może powinienem jakoś to wyćwiczyć? Pytam ponieważ byłem u chirurga który wykonywał zabieg i on twierdzi że jest dobrze a nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×