Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapadnięcie chrzastek tchawicy po usunięciu tarczycy


Gość Monika z Warszawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika z Warszawy

Jestem ponad miesiac po prawostronnej strumektomii tarczycy. Wczoraj dowiedzialam sie, ze mam zapadniete chrzastki tchawicy. Co mam z tym robic, czy cokolwiek da sie wogole z tym zrobic i czy cos mi grozi z tego powodu? Narazie czuje dyskomfort, bo przy polykaniu cos mi przeskakuje i nie jest to mile i cala tchawica jakby obwisla. Nawet jak lykam i patrze w lustro to widac jak mi to odstaje i sie podnosi. Ciezko to opisac... Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra miala usunieta tarczyce, potem skierowano ja na radioterapie podczas ktorej doznala uposledzenia struny glosowej.Przez jakis czas wszystko bylo w porzadku ale kilka tygodni temu zaczelo brakowac jej powietrza i zotala skierowna do szpitala gdzie stwierdzono zwezenie krtani. Zrobiono jej operacje poszerzajaca kratn ale niestety usunieto szwy zbyt wczesnie w zwiazku z czym sciany krtani powrocily do porzedniego stanu.Teraz lekarze twierdza ze ma zapadnieta tchawice i nie wiedza coz tym zrobic, brak im jakiegokolwiek pomyslu. siostra trafila do szpitala na zabieg a jest tam juz 3 miesiace. Oni nie wiedza jak jej pomoc.... Moze ktos ma namiary an osrodki-specjalistyczne w kraju albo za granica? Prosze pomózcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×