Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podwyższony Alat a oddawanie krwi


Gość Roman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam juz po drugiej prubie oddania krwi alat grudzien 90 podejrzenie ze to alkochol nie reagowałem teraz luty 250 usg jamy brzusznej ok co sie dzieje dodam iz zaczołem chodzic na siłownie co dalej przerarza mnie to tym bardziej ze 9 lat oddaje krew i to pierwsze przypadki a stacja krwiodastwa zamiast poradic to wysyła do lekarza rodzinnego który i tak wysyła na kolejne badania a stacja ma morzliwosc przebadania kompleksowo czułem sie tam jak wycisnieta GABKA która sie zurzyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podwyższony alt 73 i Ast 48 wzwb i wzwc nie mam i innych zakaźnych tez nie inne badania krwi tez nic nie wykryły ggpt norma bilirbulina norma i jeszcze sporo badan bo to komisja do wojska. lekarz mówi ze to od diety może być a raczej na pewno. alkoholu nie pije od 2 tyg przed 2 badaniem starałem sie nie jest tłustego. niestety 2 dni przed badaniem jadłem pizze, również fasole szparagowa której podobno nie wolno jeść. alt tylko spadło o 3. czy możecie coś doradzić ?? i waga ma cos do tego ??? waze 85 kilo i mam 1.78 wzrostu ale nie mam nadmiaru tłuszczu raczej dobrze zbudowany i aktywny sportowo ps. dowiedziałem sie ze moja mama przechodziła wzwb jak mnie w brzuchu nosiła i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie mam 24 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×