Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększona żyła na prąciu


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 30 lat. Na prąciu (bez erekcji) w pozycji stojącej (pionowej) widzę i czuję dużą żyłę z prawej strony. W pozycji leżącej (poziomej) żyła znika co sugerowałoby iż jest to żylak. Jeden z lekarzy na tym forum (nie moje pytanie) stwierdził kategorycznie że na prąciu nie ma żylaków?? Podczas wzwodu żyła zmniejsza się. Mam podwyższone ciśnienie krwi, ustabilizowane lekami (beta-blokery) oraz żylaki powrozków nasiennych. Nie mam jak na razie problemów z erekcją ale po stosunkach odczuwałem ból genitaliów. Byłem u kilku urologów. Po wielu badaniach (usg, tomografia) usłyszałem że ewentualna operacja i tak nie pomoże, lub problem powróci za 2 lata. Z powodu tej żyły unikam kontaktów z kobietami. Jestem wykończony nerwowo z tego powodu (depresja). Kto i jak może mi pomóc? Czy ewentualne kontakty seksualne spowodują pogłębienie się zmian? Czy grozi mi niewydolność krążenia lub jeszcze coś gorszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Powiększona żyła związana jest z zaburzonym układem krążenia. Można zastosować żel Lioton. Jednak może powinien ten problem rozważyć lekarz przepisujący leki na nadciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

ale jaki problem ma rozważyć z nadciśnieniem? sprawa chyba jest oczywista, żyła jest nadmiernie rozciągnięta zwłaszcza w pozycji stojącej, czuje ucisk przez całego penisa aż do nerki, a lekarze wysyłają mnie od jednego do drugiego, wydaje mi się że nie chcą lub nie potrafią mi pomóc i bagatelizują sprawę, a mnie boli i uniemożliwia współżycie, to co mam żyć w celibacie czy mam sie powiesić? tak nie można dalej żyć!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×